Fly4free.pl

Ahoj przygodo! Wakacyjne loty na Alaskę z Berlina za 2476 PLN

2476 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: attilio pregnolato / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Skorzystaj z atrakcyjnej ceny i w sezonie urlopowym wybierz się do Stanów Zjednoczonych, aby oddać się aktywnemu wypoczynkowi na łonie natury. Na Alasce znajdziesz piękne parki narodowe, zapierające dech w piersiach widoki oraz wiele malowniczych tras trekkingowych.

Do Anchorage podróżować będziesz z portu lotniczego Berlin-Brandenburg w okresie pomiędzy czerwcem a lipcem. Część z dostępnych terminów znajdziesz wypisanych poniżej w tekście.

W obie strony polecisz na pokładach samolotów linii Lufthansa oraz Eurowings Discover. Po drodze czekać cię będzie wygodna przesiadki na lotnisku we Frankfurcie. Bez dodatkowych kosztów zabrać ze sobą możesz bagaż podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

Termin podróży: czerwiec – lipiec
Linie lotnicze: Lufthansa i Eurowings Discover
Bagaż: podręczny oraz przedmiot osobisty

Hotel od 642 PLN/2 osoby/noc

W Anchorage proponuję ci noclegi w obiekcie Qupqugiaq Inn, który znajduje się w spokojnej części miasta. Na miejscu zapewniony będziesz mieć bezpłatny parking oraz dostęp do sieci WiFi.

Dowiedz się więcej o tym obiekcie

Niewiele więcej kosztować cię będzie pobyt w hotelu Ingra House, który od centrum miasta oddalony jest o 5 minut spokojnego spaceru. Na miejscu będziesz miał zapewniony dostęp do sieci WiFi oraz bezpłatnego parkingu.

Dowiedz się więcej o tym obiekcie

Samochód 7572 PLN/11 dni

Na Alasce auto to podstawa. Mając je do swojej dyspozycji, wygodnie i szybko dojedziecie w różne rejony tego stanu. Dlatego zachęcam cię do wypożyczyć samochód zaraz po wylądowaniu w Anchorage.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »