Fly4free.pl

Wakacyjna wycieczka do Paryża za 986 PLN. Bezpośrednio PLL LOT z Radomia + 3* hotel

986 PLN
Oferta nieaktualna
para ludzi w Paryżu
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Ekaterina Pokrovsky/shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Zaplanuj podróż w wysokim sezonie i odwiedź miasto zakochanych. Zobacz najważniejsze atrakcje Paryża: wieżę Eiffla, Luwr i Łuk Triumfalny. To idealny kierunek na okołoweekendowy wypad.

Do Francji udasz się w terminie obejmującym wakacje: 11 – 14 sierpnia (piątek – poniedziałek). Czeka cię bezpośredni lot z Radomia do Paryża, realizowany na pokładzie samolotu PLL LOT.

We francuskiej stolicy proponuję noclegi w 3* hotelu ibis Daumesnil Porte Dorée. Z lotniska do miejsca noclegowego dostaniesz się komunikacją publiczną.

Termin podróży: wakacje
Linia lotnicza: PLL LOT
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 3* hotel

Za pakiet lotów oraz noclegów w zapłacisz 986 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżować w parze i zatrzymacie się w tym samym pokoju.

Hotel 1200 PLN/2 osoby/pobyt

W Paryżu rekomenduję pobyt w 3* hotelu ibis Daumesnil Porte Dorée. Obiekt znajduje się blisko stacji metra. Do twojej dyspozycji zostanie oddany nowocześnie urządzony pokój z prywatną łazienką i darmowym WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Atrakcje 198 PLN/osoba

W Paryżu obowiązkowo musisz udać się pod wieżę Eiffla. Zachęcam cię do wejścia na jej szczyt, ponieważ z góry rozpościera się malowniczy widok na całe miasto. Bilet wstępu możesz kupić już przed podróżą, oszczędzając czas w kolejkach.

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »