Fly4free.pl

Zaplanujcie wakacje! Włochy, Chorwacja, Jordania, Hiszpania, Grecja i Malta z Polski od 156 PLN

156 PLN
Oferta wyprzedana
santoryn
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Tomas Eidsvold / Unsplash
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Lato zbliża się wielkimi krokami! Skorzystajcie z atrakcyjnych cen w Ryanair i już teraz zarezerwujcie wypoczynek w jednym z interesujących oraz słonecznych miejsc. Sprawdźcie sami i wybierzcie coś dla siebie!

Na urlop polecicie na pokładzie samolotów linii lotniczej Ryanair z Krakowa, Poznania i Gdańska. Możecie udać się do Bergamo, Wenecji, Zadaru, Puli, Ammanu, Reus oraz na Maltę i Santoryn.

W cenę wliczony jest wyłącznie mały bagaż podręczny. Przeczytajcie nasze wskazówki, jak się spakować, a nie powinno to stanowić problemu.

Termin podróży: wakacje
Linie lotnicze: Ryanair
Bagaż: podręczny

Hotel

Na Malcie polecam zatrzymać się w 4* Pebbles Resort, który usytuowany jest w miejscowości Saint Paul’s Bay, zaledwie kilka metrów od dzielnicy Bugibba.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast na Santorynie rekomenduję pobyt w hotelu Porto Castello, który położony jest przy plaży Exo Gialos, jedynie 2 km od centrum Firy.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »