Fly4free.pl

Wakacje w Pienińskim Parku Narodowym: zbiór noclegów w górach od 229 PLN/pokój

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Oferta nieaktualna
pieniny
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Matej Kotula : Shutterstock
od
229 PLN/pokój
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
14.08.2022 - 31.08.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Macie ochotę na wycieczkę w góry? W takim razie skorzystajcie z przygotowanego przeze mnie zestawienia noclegów w przepięknych Pieninach! Na miejscu czeka na was mnóstwo ciekawych szlaków spacerowych, w tym na słynne Trzy Korony.

Wszystkie poniższe obiekty cieszą się bardzo dobrymi ocenami dotychczasowych gości. W zależności od waszego wyboru, zatrzymacie się w Czorsztynie, Krościeńsku nad Dunajcem, Maniowach lub Szczawnicy. Wszędzie możecie spodziewać się świetnych warunków i profesjonalnej obsługi. Noclegi są dostępne w okresie wakacyjnym, tj. terminy aż do 31 sierpnia!

Hotel od 229 PLN/2 osoby/noc

Zajazd Hubka położony jest w miejscowości Maniowy nad Jeziorem Czorsztyńskim. W pobliżu biegnie ścieżka rowerowa wokół zbiornika i trasa VeloDunajec. Z obiektu rozpościera się niesamowity widok na góry.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Hotel Umina to 3* obiekt, który zlokalizowany jest w centrum Czorsztyna. W pobliżu znajdziecie zamek oraz malownicze jezioro. Na miejscu skorzystacie z baru, restauracji i darmowego Wi-Fi. Otrzymacie też bezpłatne śniadanie.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W Krościeńku nad Dunajcem proponuję wam zakwaterowanie w Willi Granit. Obiekt mieści się w pobliżu Pienińskiego Parku Narodowego. W cenę wliczono pyszne śniadanie.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Pienińska Ostoja to rewelacyjnie oceniany pensjonat, który znajduje się w Czorsztynie. Na miejscu skorzystacie z sauny i jacuzzi. Wasz pokój wyposażony będzie w prywatną łazienkę i balkon. Otrzymacie też darmowe śniadanie.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W Szczawnicy wybrałem dla was noclegi w 3* hotelu Nawigator. To świetnie oceniany obiekt, który usytuowany jest w pobliżu centrum miasteczka. Do waszej dyspozycji zostanie oddany m.in.: pokój z prywatną łazienką, restaurację i bar.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Hotel Solar to 4* obiekt, w którym znajdziecie basen wewnętrzny, strefę spa i restaurację. Wasz pokój wyposażony będzie m.in.: w balkon, TV i prywatną łazienkę. W cenę wliczono śniadanie.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Jeśli potrzebujecie odpoczynku na najwyższym poziomie, wybierzcie 4* hotel Kinga Wellness. To rewelacyjnie oceniany obiekt zlokalizowany w Czorsztynie. Na miejscu znajdziecie basen, strefę spa i restaurację.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »