Fly4free.pl

Wakacje w Grecji: beztroski urlop w 4* hotelu z all inclusive z 2 miast od 1819 PLN

półwysep Chalcydycki z góry
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Porojnicu Stelian / Shutterstock
od
1819 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
02.07.2022 - 06.07.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Szukacie ciekawego miejsca na spędzenie urlopu w sezonie? Wybierzcie się do mniej popularnej części Hellady i odpocznijcie na Riwierze Olimpijskiej. Skorzystajcie z atrakcyjnej oferty biura podróży Rainbow i zrelaksujcie się w 4* hotelu z wyżywieniem w formule all inclusive.

Na urlop do Grecji udacie się na początku lipca, w terminie 2-6.07, z lotniska w Katowicach lub Poznaniu. Czeka was bezpośredni lot do Salonik na pokładach jednej z czarterowych linii lotniczych. W cenę wliczono podróż z bagażem podręcznym i rejestrowanym (nadawanym do luku).

Na miejscu zakwaterowani będziecie w 4* hotelu San Panteleimon, który znajduje się w pobliżu pięknej plaży. Na terenie kompleksu mieści się odkryty basen, taras z leżakami, a we wszystkich pomieszczeniach będziecie mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Termin podróży: wakacje
Wylot z: Katowic lub Poznania
Zakwaterowanie: 4* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto: r.pl
Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »