Fly4free.pl

Wakacje w Grecji: tydzień z all inclusive na Lesbos za 2144 PLN (wylot z Katowic)

Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Nejdet Duzen / Shutterstock
od
2144 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
03.08.2022 - 10.08.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Chcielibyście spędzić tegoroczne wakacje na greckiej wyspie? Proponuję rozważyć wycieczkę na Lesbos, gdzie możecie liczyć na brak tłumów oraz zdecydowanie bardziej kameralną atmosferę, niż w przypadku bardziej popularnych zakątków Grecji.

Do Hellady udacie się w wakacyjnym szczycie sezonu urlopowego, w terminie 3-10 sierpnia. Czeka was bezpośredni lot z katowickiego lotniska w Pyrzowicach na wyspę Lesbos z wliczonym bagażem rejestrowanym.

Wczasy spędzicie w kameralnym 2* hotelu Anaxos Bay, znajdującym się w niewielkiej miejscowości w północnej części wyspy. Znajduje się on niedaleko plaży. W cenę pakietu wliczono wyżywienie w formule all inclusive, które dostępne jest w znajdującej się tuż obok obiektu restauracji.


Termin podróży: wakacje
Wylot z: Katowic
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 2* hotel
Ilość osób: 2

Foto: r.pl
Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »