Fly4free.pl

Wakacje w górach: zestawienie noclegów na południu Polski od 237 PLN/noc

Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Maciej Dubel / Shutterstock
od
237 PLN/noc
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
25.06.2022 - 31.08.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Tegoroczną letnią przerwę w nauce spędźcie na łonie natury, oddając się pieszym wędrówkom po górskich szlakach oraz zdobywania szczytów. Beskid Śląski, Beskid Sądecki, Karkonosze czy Podhale? Wybór należy do was!

Na wycieczkę „w góry” proponuję wam wybrać się w jeden z wakacyjnych weekendów – na przykład: 25-26 czerwca. Za zakwaterowanie w szczycie sezonu urlopowego oraz w terminie obejmującym dni wolne od pracy (sobota-niedziela) zapłacicie od 237 PLN/2 osoby/noc.

Hotel od 237 PLN/2 osoby/noc

Na początek Podhale, gdzie proponuję wam noclegi w 3* hotelu Boruta. Znajduje się on w centrum Zakopanego. Wszystkie pokoje posiadają łazienkę z prysznicem, a na terenie całego obiektu będziecie mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Zmieniamy okolicę na Beskid Sądecki, a dokładniej na Muszynę, w której proponuję wam noclegi w Pensjonacie Klimek. We wszystkich pokojach mieście się łazienka z prysznicem. Za dodatkową opłatą będziecie mogli skorzystać z krytego basenu oraz centrum wellness.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast w Karpaczu rekomenduję wam zakwaterowanie w 3* hotelu Promyk Wellness & Spa, który znajduje się nieopodal Karkonoskiego Parku Narodowego. W cenę noclegów wliczone są codzienne śniadania oraz dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Tylko 2 PLN więcej będziecie musieli zapłacić za pobyt w 3* hotelu Redyk Ski&relax, który znajduje się nieopodal Poronina. W cenie pobytu będziecie mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi, wanny z hydromasażem oraz sauny suchej.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W Szklarskiej Porębie zatrzymajcie się w 3* Ośrodku Sudety. Wszystkie pokoje zostały urządzone w prostym stylu i wyposażone w telewizor LCD oraz czajnik elektryczny. W każdym jest łazienka z prysznicem.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Pozostajemy w okolicach Karkonoskiego Parku Narodowego, ale tym razem proponuję wam noclegi w 3* hotelu Osada Śnieżka Koło Karpacza. Ten bardzo dobry obiekt położony jest w malowniczej okolicy w Łomnicy. W cenie zapewniony będziecie mieć dostęp do krytego basenu oraz sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Na sam koniec pozostawiłem Beskid Śląski, a dokładniej miejscowość Szczyrk, w której proponuję wam noclegi w 3* hotelu Alpin. We wszystkich pokojach znajduje się łazienka z prysznicem i suszarką do włosów. Na terenie całego obiektu będziecie mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »