Fly4free.pl

Wakacje na Santorynie za 974 PLN. Loty (bez WDC) z Warszawy i 4 noce w hotelu

1121 PLN
Oferta wyprzedana
Foto: Anastasios71 / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Nie przegapcie takiej okazji i w sezonie urlopowym wybierzcie się na bajeczny Santoryn! Selfie na tle bielonych domków, relaks na plaży z czarnym piaskiem oraz niesamowite zachody słońca – to tylko mała część z tego, co czeka na was na wyspie. Pakiet składający się z bezpośrednich lotów oraz noclegów dostępny jest za znakomite 974 PLN!

Na Cyklady udacie się w szczycie sezonu (18-25 lipca) z warszawskiego lotniska im. Chopina. W obie strony polecicie na pokładach samolotów linii Wizz Air z wliczonym małym bagażem podręcznym. Bilety w cenie 370 PLN/osoba – dostępne są dla wszystkich, do ich zakupu nie są potrzebne żadne kluby zniżkowe.

Na Santorynie zakwaterowanie będziecie w hotelu Perissa, który od plaży Perissa oddalony jest o ok. 1 km. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego dojedziecie komunikacją publiczną za ok. 20 PLN lub wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.

Termin podróży: 25 – 29 lipca
Linia lotnicza: Wizz Air
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: hotel apartamentowy

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie zapłacicie tylko 974 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 1208 PLN/2 osoby/4 noce

Na miejscu proponuję wam w hotelu Perissa, który znajduje się w miejscowości o tej samej nazwie (Perissa). Wszystkie pokoje wyposażone zostały w klimatyzację, telewizor, lodówkę oraz czajnik elektryczny. W każdym jest łazienka z prysznicem. Na terenie obiektu mieści się odkryty basen. W cenę pobytu wliczony jest dostęp do sieci WiFi oraz możliwość korzystać z parkingu.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 1387 PLN/pobyt

W trakcie pobytu na wyspie chcielibyście coś zobaczyć? W takim razie zachęcam was do wypożyczenia samochodu zaraz po przylocie na Santoryn.

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »