Fly4free.pl

Wakacje w Grecji: 7 dni na Santorynie za 1306 PLN. Loty Gdańska lub Warszawy i noclegi

1306 PLN
Oferta wyprzedana
Foto: BlueOrange Studio / Shutterstock
Brak obostrzeń na miejscu, słoneczna pogoda, wysokie temperatury, niesamowite plaże z czarnym piaskiem oraz zapierające dech w piersiach zachody słońca – gdzie znajdziecie takie „cuda”? Na bajecznym Santorynie! Skorzystajcie z okazji i wybierzcie się tam w szczycie sezonu.

Na grecką wyspę udacie się w terminie 29 lipca-5 sierpnia, z gdańskiego portu lotniczego im. Lecha Wałęsy lub warszawskiego lotniska im. Chopina. W obu przypadkach podróżować będziecie na pokładach samolotów linii Wizz Air. Bilety w najniższej cenie dostępne są dla osób z Wizz Discount Club, chętni na loty bez WDC zapłacą nieco więcej.

Na Santorynie zakwaterowani będziecie w hotelu apartamentowym Ancient Thera Studios, który znajduje się w miejscowości Perissa. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego dojedziecie komunikacją publiczną za ok. 20 PLN lub wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.

Termin podróży: 29 lipca – 5 sierpnia
Linia lotnicza: Wizz Air, cena dla osób z WDC
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: hotel

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie zapłacicie 1306 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 1807 PLN/2 osoby/7 nocy

Na Santorynie proponuję wam noclegi w hotelu apartamentowym Ancient Thera Studios, który od plaży Perissa oddalony jest o 400 metrów. Wszystkie studia zostały wyposażone w aneks kuchennych, klimatyzację oraz telewizor. W każdym jest łazienka z prysznicem. Na terenie obiektu znajduje się bezpłatny parking, a we wszystkich pomieszczeniach będziecie mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 1719 PLN/pobyt

W trakcie pobytu na wyspie chcielibyście coś zobaczyć? W takim razie zachęcam was do wypożyczenia samochodu zaraz po przylocie na Santoryn.

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »