Fly4free.pl

Wakacje na Santorynie za 1121 PLN. Loty (bez WDC) z Warszawy i 7 nocy w hotelu

1121 PLN
Oferta wyprzedana
Foto: Kirk Fisher / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Rozglądacie się za ofertą wyjazdu w sezonie urlopowym? Najlepiej do miejsca, gdzie nie ma żadnych obostrzeń? W takim razie postawcie na greckie wyspy! Wypoczynek w „gorącym” wakacyjnym okresie na przepięknym Santorynie dostępny jest za nieco ponad 1100 PLN.

Na Cyklady udacie się w szczycie sezonu (18-25 lipca) z warszawskiego lotniska im. Chopina. W obie strony polecicie na pokładach samolotów linii Wizz Air z wliczonym małym bagażem podręcznym. Bilety w cenie 375 PLN/osoba – dostępne są dla wszystkich, do ich zakupu nie są potrzebne żadne kluby zniżkowe.

Na Santorynie zakwaterowanie będziecie w hotelu apartamentowym Spiridoula Villa, który znajduje się nieopodal plaży Perissa. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego dojedziecie komunikacją publiczną za ok. 20 PLN lub wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.

Termin podróży: 18 – 25 lipca
Linia lotnicza: Wizz Air
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: hotel apartamentowy

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie zapłacicie tylko 1121 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 1492 PLN/2 osoby/7 nocy

Na miejscu proponuję wam noclegi w hotelu apartamentowym Spiridoula Villa, który od plaży w miejscowości Perissa oddalony jest o 400 metrów. Wszystkie studia składają się z aneksu kuchennego, miejsca do relaksu i spania oraz łazienki z prysznicem. W cenę pobytu wliczony jest dostęp do sieci WiFi oraz możliwość korzystać z parkingu.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 1689 PLN/tydzień

W trakcie pobytu na wyspie chcielibyście coś zobaczyć? W takim razie zachęcam was do wypożyczenia samochodu zaraz po przylocie na Santoryn.

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »