Fly4free.pl

Wakacje na Santorynie za 1121 PLN. Loty (bez WDC) z Warszawy i 7 nocy w hotelu

1121 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Kirk Fisher / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Rozglądacie się za ofertą wyjazdu w sezonie urlopowym? Najlepiej do miejsca, gdzie nie ma żadnych obostrzeń? W takim razie postawcie na greckie wyspy! Wypoczynek w „gorącym” wakacyjnym okresie na przepięknym Santorynie dostępny jest za nieco ponad 1100 PLN.

Na Cyklady udacie się w szczycie sezonu (18-25 lipca) z warszawskiego lotniska im. Chopina. W obie strony polecicie na pokładach samolotów linii Wizz Air z wliczonym małym bagażem podręcznym. Bilety w cenie 375 PLN/osoba – dostępne są dla wszystkich, do ich zakupu nie są potrzebne żadne kluby zniżkowe.

Na Santorynie zakwaterowanie będziecie w hotelu apartamentowym Spiridoula Villa, który znajduje się nieopodal plaży Perissa. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego dojedziecie komunikacją publiczną za ok. 20 PLN lub wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.

Termin podróży: 18 – 25 lipca
Linia lotnicza: Wizz Air
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: hotel apartamentowy

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie zapłacicie tylko 1121 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 750 PLN/2 osoby

Warszawa – Santoryn – Warszawa »

Hotel 1492 PLN/2 osoby/7 nocy

Na miejscu proponuję wam noclegi w hotelu apartamentowym Spiridoula Villa, który od plaży w miejscowości Perissa oddalony jest o 400 metrów. Wszystkie studia składają się z aneksu kuchennego, miejsca do relaksu i spania oraz łazienki z prysznicem. W cenę pobytu wliczony jest dostęp do sieci WiFi oraz możliwość korzystać z parkingu.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 1689 PLN/tydzień

W trakcie pobytu na wyspie chcielibyście coś zobaczyć? W takim razie zachęcam was do wypożyczenia samochodu zaraz po przylocie na Santoryn.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »