Fly4free.pl

Wakacje na Krecie: 7 dni w 4* hotelu z all inclusive od 2691 PLN. Wyloty z 6 miast

Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Error 420 / Unsplash.com
od
2691 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
21.08.2022 - 28.08.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Nie macie jeszcze planów na tegoroczny sezon urlopowy? W takim razie skorzystajcie ze znalezionej przeze mnie oferty wczasów na przepięknej Krecie. Wyjazd zorganizowany przez biuro podróży TUI jest gwarancją komfortowego relaksu i beztroskiego odpoczynku. Wszystkiego dopełni wygodna formuła all inclusive.

Na wycieczkę do Grecji udacie się w terminie 21-28 sierpnia. Czeka was bezpośredni lot do Heraklionu, z wliczonym bagażem rejestrowanym (nadawanym do luku). Oznacza to, że tym razem nie będziecie musieli iść na kompromisy w czasie pakowania się!

Urlop spędzicie w 4* hotelu Heronissos. Na miejscu znajdziecie komfortowo urządzone pokoje z balkonami i prywatnymi łazienkami. Do waszej dyspozycji zostanie oddany również kompleks basenów zewnętrznych, restauracja oraz bar. Do tego zaledwie 50 metrów od obiektu mieści się piaszczysta plaża.

Termin podróży: sierpień
Wylot z: Katowic, Warszawy, Poznania, Wrocławia, Gdańska lub Rzeszowa
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 4* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto: tui.pl
Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »