Fly4free.pl

Wakacje na Karaibach: 14 dni w Dominikanie za 3597 PLN. Loty z Berlina i noclegi blisko plaży

3597 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Nikolay Antonov / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Przygotowałem dla ciebie propozycję urlopu nad Morzem Karaibskim w atrakcyjnej cenie. Spędź 2 tygodnie w Dominikanie, gdzie przywitasz wysoki sezon i odpoczniesz w otoczeniu pięknych plaż oraz egzotycznych widoków.

Do Dominikany podróżować będziesz tuż zza naszej zachodniej granicy, z portu lotniczego Berlin Brandenburg, w terminie 22 czerwca – 6 lipca. W obie strony polecisz na pokładach samolotów linii SWISS z wygodnymi przesiadkami w Zurychu. W cenie biletu zabrać ze sobą będziesz mógł bagaż podręczny oraz jeden przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

Na miejscu zatrzymasz się w bardzo dobrze ocenianym hotelu apartamentowym Coral Village, który mieści się niedaleko plaży. Z międzynarodowego lotniska w Punta Cana do miejsca zakwaterowania dojedziesz komunikacją publiczną, taksówką za ok. 90 PLN lub wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.

Termin podróży: czerwiec/lipiec
Linie lotnicze: SWISS
Bagaż: podręczny oraz przedmiot osobisty
Zakwaterowanie: hotel apartamentowy

Za pakiet lotów oraz noclegów w zapłacisz 3597 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżować w parze i zatrzymacie się w tym samym pokoju

Hotel 2657 PLN/2 osoby/14 nocy

W Dominikanie proponuję ci pobyt w hotelu apartamentowym Coral Village. Na terenie obiektu znajduje się odkryty basen oraz bezpłatny parking. Dotychczasowi goście bardzo pozytywnie oceniają pobyt w tym miejscu.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód 1380 PLN/pobyt

W rejonie Puna Cana znajduje się wiele pięknych plaż. Chciałbyś codziennie wypoczywać na innej? W taki razie zachęcam cię do wypożyczenia samochodu zaraz po przylocie na wyspę.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »