Fly4free.pl

Wakacje na Karaibach: 14 dni w Dominikanie za 3597 PLN. Loty z Berlina i noclegi blisko plaży

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
3597 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Nikolay Antonov / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Przygotowałem dla ciebie propozycję urlopu nad Morzem Karaibskim w atrakcyjnej cenie. Spędź 2 tygodnie w Dominikanie, gdzie przywitasz wysoki sezon i odpoczniesz w otoczeniu pięknych plaż oraz egzotycznych widoków.

Do Dominikany podróżować będziesz tuż zza naszej zachodniej granicy, z portu lotniczego Berlin Brandenburg, w terminie 22 czerwca – 6 lipca. W obie strony polecisz na pokładach samolotów linii SWISS z wygodnymi przesiadkami w Zurychu. W cenie biletu zabrać ze sobą będziesz mógł bagaż podręczny oraz jeden przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

Na miejscu zatrzymasz się w bardzo dobrze ocenianym hotelu apartamentowym Coral Village, który mieści się niedaleko plaży. Z międzynarodowego lotniska w Punta Cana do miejsca zakwaterowania dojedziesz komunikacją publiczną, taksówką za ok. 90 PLN lub wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.

Termin podróży: czerwiec/lipiec
Linie lotnicze: SWISS
Bagaż: podręczny oraz przedmiot osobisty
Zakwaterowanie: hotel apartamentowy

Za pakiet lotów oraz noclegów w zapłacisz 3597 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżować w parze i zatrzymacie się w tym samym pokoju

Hotel 2657 PLN/2 osoby/14 nocy

W Dominikanie proponuję ci pobyt w hotelu apartamentowym Coral Village. Na terenie obiektu znajduje się odkryty basen oraz bezpłatny parking. Dotychczasowi goście bardzo pozytywnie oceniają pobyt w tym miejscu.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód 1380 PLN/pobyt

W rejonie Puna Cana znajduje się wiele pięknych plaż. Chciałbyś codziennie wypoczywać na innej? W taki razie zachęcam cię do wypożyczenia samochodu zaraz po przylocie na wyspę.

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »