Fly4free.pl

W sezonie: tanie loty do Panamy z Berlina za 1774 PLN

1774 PLN
Panama widok plaży
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Stefan Neumann/Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Ameryka Środkowa to prawdziwy raj dla poszukiwaczy przygód, miłośników przyrody czy tych, którzy uwielbiają po prostu leniuchować w cieniu palm. Skorzystajcie z obniżki cen i wybierzcie się tam w środku chłodnej polskiej zimy.

W podróż z Berlina do Panamy wybierzecie się w sezonie turystycznym na pokładzie samolotów hiszpańskiej linii lotniczej Iberia. Wylot z Berlina zaplanowano na 12, a powrót na 23 stycznia. Bez dodatkowym opłat polecicie tylko z bagażem podręcznym. Kraj wygodnie i tanio zwiedzicie wynajętym samochodem. Ceny w wypożyczalniach na lotnisku zaczynają się już od 14 PLN za dzień!

Dostępne terminy: 6-18, 13-23, 16-29 stycznia, 5-17 lutego czy 2-10 marca.

Pierwszą noc po przylocie proponuję wam spędzić w 4* hotelu Central Park. Przestronne klimatyzowane pokoje z pewnością pozwolą wam zrelaksować się po trudach wielogodzinnej podróży. Tutaj sprawdzicie wskazówki dotyczące dojazdu do tego obiektu z lotniska.

Kalendarz najtańszych lotów

Nie macie wystarczającej kwoty na zakup biletów? Nie martwcie się, jeśli skorzystacie z powyższego kalendarza eSky będziecie mogli kupić bilety na raty! I to 0 proc., co oznacza, że oddacie dokładnie tyle pieniędzy, ile pożyczycie. Aby kupić bilety na raty, musicie wybrać tę opcję w płatnościach PayU.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »