Fly4free.pl

Urlop w Wietnamie za 3332 PLN. Loty Qatar Airways do z Warszawy + noclegi w hotelu z basenem

3332 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Cao Tran Tho / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Czas na egzotyczny wyjazd do Azji Południowo-Wschodniej. Udajcie się do wspaniałego Wietnamu, gdzie możecie spodziewać się malowniczych plaż i pysznej kuchni. Do tego podróżować będziecie na pokładzie luksusowej 5* linii lotniczej Qatar Airways.

Do Azji wybierzecie się w terminie 13 (14) – 21 lutego. Wasza wycieczka rozpocznie się na lotnisku im. Fryderyka Chopina w Warszawie na pokładzie samolotów linii lotniczych Qatar Airways. Po drodze czekają was bezpieczne, gwarantowane przez przewoźnika przesiadkami w Dosze.

Na miejscu wybrałem dla was zakwaterowanie w 3* hotelu La Casa, który znajduje się w miejscowości Vung Tau. Z lotniska dostaniecie się tam komunikacją publiczną.

Termin podróży13 (14) – 21 lutego
Linia lotnicza: Qatar Airways
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: hotel

Za loty w dwie strony oraz noclegi zapłacicie 3332 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 486 PLN/pobyt/2 osoby

W Wietnamie wybrałem dla was noclegi w 3* hotelu La Casa. Obiekt usytuowany jest w pobliżu plaży. Do waszej dyspozycji zostanie oddany pokój z prywatną łazienką. Skorzystacie również z basenu zewnętrznego.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »