Fly4free.pl

Tygodniowy urlop w 5* hotelu w Turcji z all inclusive za 2011 PLN. Wyloty z Warszawy

riweira turecka
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Mildax / Shutterstock
od
2011 PLN/osoba
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
28.01.2023 - 04.02.2023
W poszukiwaniu słońca, dodatnich temperatury oraz w celu podładowania swoich wewnętrznych „akumulatorów”, wybierz się nad tureckie wybrzeże Morza Śródziemnego. Na miejscu zatrzymasz się w bardzo dobrym 5* hotelu w wygodnej formule all inclusive.

Na urlop udasz się z warszawskiego lotniska im. Chopina na przełomie styczni i lutego (28.1-4.2). W obie strony polecisz na pokładzie samolotu czarterowej linii Enter Air z wliczonym bagażem rejestrowanym (nadawanym do luku) oraz podręcznym.

Na miejscu zatrzymasz się w bardzo dobrym 5* hotelu Side Premium by OZ Hotels, który znajduje się w odległości 100 metrów od centrum miejscowości Evrenseki. Na jego terenie mieści się kryty basen, strefa spa oraz bogate zaplecze sportowe. Twój pokój wyposażony będzie w balkon, komfortowe łóżko, TV i prywatną łazienkę.

W cenie zapewnione są przeloty, transfery na trasie lotnisko – hotel – lotnisko, opieka rezydenta oraz wyżywienie w formule all inclusive.

Termin podróży: 28 stycznia – 4 lutego
Wylot z: Warszawy
Biuro podróży: Coral Travel
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 5* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto: wczasy.pl

Atrakcje 1155 PLN/osoba

Chętnie z nietypowej atrakcji? W takim razie wybierz się na lot balonem nad malowniczymi Pamukkale.

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »