Fly4free.pl

Tydzień w Maroku za 1112 PLN. Bezpośrednie loty z Krakowa i noclegi w 4* hotelu ze śniadaniami

1112 PLN
Oferta wyprzedana
Foto: Louis Hansel / unsplash.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Zróbcie sobie prezent i tuż przed świętami Bożego Narodzenia udajcie się nad marokańskie wybrzeże Oceanu Atlantyckiego. W Agadirze zadbacie o opaleniznę, dobre samopoczucie, ale przede wszystkim podładujcie tam swoje wewnętrzne akumulatory!

Do Maroka wybierzecie się tuż przed świętami w terminie 16-23 grudnia, z krakowskiego lotniska w Balicach. W obie strony podróżować będziecie bezpośrednio na pokładach samolotów linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym.

W Agadirze zakwaterowani będziecie w 4* hotelu Tildi & Spa, który od plaży oddalony jest o jedyne 450 metrów. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego dojedziecie (z przesiadką) autobusami nr L37 oraz L95 lub wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.

Termin podróży: 16-23 grudnia
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel ze śniadaniami

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie w 4* hotelu zapłacicie 1112 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach

Podróż 945 PLN/2 osoby

Kraków – Agadir – Kraków »

Hotel 1279 PLN/2 osoby/7 nocy

W Agadirze rekomenduję wam noclegi z codziennymi śniadaniami w 4* hotelu Tildi & Spa. Na miejscu zakwaterowani będziecie w dwuosobowym pokoju wyposażonym w klimatyzację, telewizor LCD, minibar oraz czajnik elektryczny. Na terenie obiektu znajdują się dwa baseny oraz centrum fitness, a we wszystkich pomieszczeniach będziecie mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 909 PLN/7 dni

W trakcie wycieczki chcielibyście także zobaczyć coś poza Agadirem? W takim razie wypożyczcie samochód zaraz po przylocie do Maroka, a potem ruszajcie przed siebie.

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »