Fly4free.pl

Urlop w Malezji za 2738 PLN. Loty na Penang z Berlina + noclegi w 4* hotelu

2738 PLN
Plaża w Penang
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Kjetil Kolbjornsrud / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Wykorzystajcie fakt ponownego otwarcia Malezji na turystów i polećcie na przepiękną wyspę Penang. Na miejscu znajdziecie cudowne plaże, zapierające dech w piersiach widoki i niepowtarzalny klimat.

Na wypoczynek do Azji Południowo-Wschodniej udacie się w terminie 11(12)–22(23) maja. Podróż do Malezji rozpoczniecie i zakończycie w porcie lotniczym Berlin Brandenburg. W obie strony polecicie na pokładach samolotów linii Scoot z wliczonym bagażem podręcznym. Po drodze zaplanowano bezpieczne przesiadki w Singapurze. Przeczytajcie nasze wskazówki, jak się spakować, a nie powinno to stanowić problemu.

Na Penang zakwaterowani będziecie w 4* hotelu Bahang Bay, który położony jest bezpośrednio przy plaży. Na miejscu znajdziecie basen zewnętrzny i pokoje z prywatnymi łazienkami.

Termin podróży: 11(12)–22(23) maja
Linia lotnicza: Scoot
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za loty w dwie strony oraz noclegi zapłacicie 2738 PLN/osobę, przy dwojgu podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 3874 PLN/2 osoby

Berlin – Penang – Berlin >>

Hotel 1602 PLN/pobyt/2 osoby

Na Penang zatrzymajcie się w 4* hotelu Bahang Bay. To świetnie oceniany obiekt, który jest zlokalizowany w sąsiedztwie plaży. Pokoje wyposażone są m.in. w: komfortowe łóżko, balkon i prywatną łazienkę. Będziecie też mogli skorzystać z basenu zewnętrznego.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »