Fly4free.pl

Urlop w Kostaryce za 3019 PLN. Loty z Wiednia + noclegi w apartamencie przy plaży

3019 PLN
kostaryka wiszący most
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Simon Dannhauer / Shutterstock
Kostaryka to wyjątkowe miejsce na mapie Ameryki Środkowej. Znajdziesz tam zapierające dech w piersiach widoki, zachwycającą przyrodę, piękne wodospady i liczne parki narodowe. W szczególności polecam wizytę w Parque Nacional Manuel Antonio.

Do San Jose udasz się w terminie 27 marca – 3 kwietnia. Czekają cię loty z Wiednia do stolicy Kostaryki, realizowane na pokładzie samolotów linii lotniczych Brussels Airlines i Air Canada. Po drodze zaplanowano bezpieczne, gwarantowane przez przewoźników przesiadki w Montrealu i Londynie.

Wybrałem dla ciebie zakwaterowanie w bardzo dobrze ocenianym apartamencie Mansion Tropical. Znajduje się on w pobliżu Parku Narodowego Manuel Antonio.

Termin podróży: marzec
Linia lotnicza: Brussels Airlines i Air Canada
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: apartament

Za loty w obie strony oraz zakwaterowanie zapłacisz 3019 PLN za osobę, przy dwójce podróżnych zatrzymujących się w jednym pokoju.

Podróż 4849 PLN/2 osoby

Wiedeń – San Jose – Wiedeń >>

Hotel 1187 PLN/2 osoby/pobyt

W Kostaryce zatrzymaj się w świetnie ocenianym apartamencie Mansion Tropical. Na miejscu znajdziesz basen zewnętrzny, komfortowy pokój z prywatną łazienką i dostępem do WiFi oraz taras. W pobliżu mieści się również plażę.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód od 507 PLN/pobyt

Chciałbyś zwiedzać niezależnie? Wypożycz samochód tuż po wylądowaniu w Kostaryce.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »