Fly4free.pl

Urlop w Acapulco za 2844 PLN. Loty z Berlina + noclegi przy plaży

2844 PLN
Foto: Rafal Kubiak / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Jeśli lubicie planować swoje podróże z wyprzedzeniem, proponuję wam wycieczkę do cudownego Meksyku! Wybierzcie się do słynnego Acapulco i odpocznijcie nad wybrzeżem Oceanu Spokojnego.

Wasz wyjazd do Meksyku zaplanowano w terminie 16-27 listopada. Z Berlina polecicie do miasta Meksyk z przesiadką w Madrycie. Na miejsce przylecicie o 5:15, a o 17:20 wybierzecie się do Acapulco. W drodze powrotnej czeka was przesiadka w Londynie. Podróżować będziecie na pokładzie samolotów linii lotniczych Iberia, British Airways i Viva Aerobus.

W Acapulco rekomenduję wam noclegi w apartamencie Sierra 1. Do dyspozycji gości oddano tam basen i ogród. Obiekt jest zlokalizowany w pobliżu plaży.

Termin podróży16-27 listopada
Linie lotniczeIberia, British Airways i Viva Aerobus
Bagaż: podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damska torebka)
Zakwaterowanieapartament

Za loty w dwie strony oraz noclegi w apartamencie zapłacicie 2844 PLN za osobę, przy dwójce podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 697 PLN/pobyt/2 osoby

W Acapulco wybrałem dla was noclegi w apartamencie Sierra 1. Dotychczasowi goście bardzo pozytywnie oceniają pobyt w tym obiekcie. Do waszej dyspozycji zostanie oddany pokój z prywatną łazienką i dostępem do Wi-Fi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »