Fly4free.pl

Urlop na wyspie Ischia za 1026 PLN: loty do Neapolu z Katowic, prom i 7 noclegów

1026 PLN
Oferta nieaktualna
ischia zachod slonca
Foto: GoneWithTheWind : Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Wyspa Ischia to jedno z najpiękniejszych miejsc w całych Włoszech. Znajdziecie tutaj klimatyczne miasteczka, cudowne widoki i górę Epomeo, która wygląda jak wulkan. Wybierzcie się na południe Italii i odpocznijcie na cudnych plażach, na przykład Spiaggia dei Pescatori.

Do Włoch polecicie na pokładzie samolotów linii lotniczej Ryanair z lotniska w Katowicach, w terminie: 16-23 maja. W cenę biletów wliczony jest wyłącznie mały bagaż podręczny. Przeczytajcie przygotowany przez nas poradnik, jak się spakować, a nie powinno to stanowić większego problemu.

W celu dotarcia na Ischię powinniście skorzystać z promu, który wypływa z portu w Neapolu. Rekomenduję wam usługi firmy Caremar. Za przeprawę w obie strony zapłacicie około 24 EUR, czyli 110 PLN (za osobę).

Na wyspie zatrzymacie się w świetnie ocenianym 3* hotelu Villa Panoramica, który położony jest w pobliżu plaży. Wasz pokój wyposażony będzie w prywatną łazienkę z kosmetykami i TV. Z portu do hotelu dojedziecie autobusem.

Termin podróży: 16-23 maja
Linia lotnicza: Ryanair
Wylot z: Katowic
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie3* hotel

Za loty w obie strony, prom oraz noclegi w 3* hotelu zapłacicie 1026 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 317 PLN/2 osoby

Katowice – Neapol – Katowice >>

Hotel 1515 PLN/tydzień/2 osoby

Na Ischii polecam wam noclegi w 3* hotelu Villa Panoramica. To świetnie oceniany obiekt, który jest zlokalizowany w pobliżu plaży. Na miejscu znajdziecie klimatyzowane pokoje z prywatnymi łazienkami.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 1540 PLN/tydzień/2 osoby

W trakcie pobytu w Italii chcielibyście zobaczyć coś więcej? W takim razie zachęcam was do wypożyczenia samochodu zaraz po przylocie do Neapolu.

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »