Fly4free.pl

Urlop bez obostrzeń na Santorynie za 782 PLN. Loty z Gdańska i 4 noclegi w hotelu

782 PLN
Oferta wyprzedana
Foto: Patryk Kosmider / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Powitajcie kalendarzowe lato na jednej z najpopularniejszych greckich wysp! Santoryn słynie z bajecznych zachodów słońca, zapierających dech w piersiach widoków oraz plaż pokrytych czarnym piaskiem.

Do Grecji udacie się w terminie (20-24 czerwca) z gdańskiego portu lotniczego im. Lecha Wałęsy. W obie strony polecicie bezpośrednio na pokładach samolotów linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym.

Na Santorynie zakwaterowanie będziecie w hotelu apartamentowym Villa Limnes, który znajduje się w sąsiedztwie plaży Perissa. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego dojedziecie komunikacją publiczną za ok. 20 PLN lub wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.

Termin podróży: 20 – 24 czerwca
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: hotel

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie zapłacicie tylko 782 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach

Podróż 620 PLN/2 osoby

Gdańsk – Santoryn – Gdańsk »

Hotel 944 PLN/2 osoby/4 nocy

Na greckiej wyspie proponuję wam noclegi w wyjątkowym hotelu apartamentowym Villa Limnes z odkrytym basenem, który położony jest w miejscowości Perissa. Wszystkie studia składają się z aneksu kuchennego, miejsca do relaksu i spania oraz łazienki z prysznicem. Na terenie całego kompleksu będziecie mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi oraz miejsca parkingowego.

Dowiedzcie się więcej o tym obiekcie

Samochód 945 PLN/pobyt

W trakcie pobytu na wyspie chcielibyście coś zobaczyć? W takim razie zachęcam was do wypożyczenia samochodu zaraz po przylocie na Santoryn.

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »