Fly4free.pl

Urlop bez obostrzeń na Santorynie za 782 PLN. Loty z Gdańska i 4 noclegi w hotelu

782 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Patryk Kosmider / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Powitajcie kalendarzowe lato na jednej z najpopularniejszych greckich wysp! Santoryn słynie z bajecznych zachodów słońca, zapierających dech w piersiach widoków oraz plaż pokrytych czarnym piaskiem.

Do Grecji udacie się w terminie (20-24 czerwca) z gdańskiego portu lotniczego im. Lecha Wałęsy. W obie strony polecicie bezpośrednio na pokładach samolotów linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym.

Na Santorynie zakwaterowanie będziecie w hotelu apartamentowym Villa Limnes, który znajduje się w sąsiedztwie plaży Perissa. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego dojedziecie komunikacją publiczną za ok. 20 PLN lub wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.

Termin podróży: 20 – 24 czerwca
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: hotel

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie zapłacicie tylko 782 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 620 PLN/2 osoby

Gdańsk – Santoryn – Gdańsk »

Hotel 944 PLN/2 osoby/4 nocy

Na greckiej wyspie proponuję wam noclegi w wyjątkowym hotelu apartamentowym Villa Limnes z odkrytym basenem, który położony jest w miejscowości Perissa. Wszystkie studia składają się z aneksu kuchennego, miejsca do relaksu i spania oraz łazienki z prysznicem. Na terenie całego kompleksu będziecie mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi oraz miejsca parkingowego.

Dowiedzcie się więcej o tym obiekcie

Samochód 945 PLN/pobyt

W trakcie pobytu na wyspie chcielibyście coś zobaczyć? W takim razie zachęcam was do wypożyczenia samochodu zaraz po przylocie na Santoryn.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »