Fly4free.pl

Wiosenny urlop na Malcie za 735 PLN. Loty z Gdańska + 7 nocy w 4* hotelu

735 PLN
Oferta wyprzedana
Foto: Orimi Protograph / Unsplash
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Spragnieni słońca? Wybierzcie się więc na Maltę, gdzie spędzicie aż 7 wiosennych dni. Na miejscu spodziewajcie się temperatur sprzyjających długiemu zwiedzaniu, malowniczych zatoczek i przemiłych mieszkańców.

Na południe Starego Kontynentu udacie się już na początku kwietnia (4-11.04) z gdańskiego portu lotniczego im. Lecha Wałęsy. W obie strony polecicie bezpośrednio na pokładach samolotów linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym. Sprawdźcie, jak łatwo spakować się na parę dni w plecak lub niewielką walizkę.

Na miejscu zakwaterowani będziecie w 4* hotelu Il Palazzin, który znajduje się w miejscowości St. Paul’s Bay. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego dojedziecie bezpośrednio autobusem nr X3.

Termin podróży: 4 – 11 kwietnia
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za bezpośrednie loty oraz zakwaterowanie w 4* hotelu zapłacicie 735 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 245 PLN/2 osoby

Gdańsk – Malta – Gdańsk »

Hotel 1224 PLN/2 osoby/7 nocy

Na Malcie polecam wam zakwaterowanie w 4* II Pallazin Hotel. Obiekt posiada świetną lokalizację: zaledwie 100 m od nadmorskich promenad Qawra i Bugibba oraz 10 minut pieszo na najbliższą plażę. W hotelu znajdują się dwa baseny, centrum fitness oraz restauracja. Wszystkie pokoje są klimatyzowane i posiadają prywatne łazienki.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 211 PLN/pobyt

Mało wam? Wypożyczcie samochów i wybierzcie się w podróż po wyspie. Co więcej, decydując się na rezerwację teraz, zapłacicie za auto jedynie 31 PLN/doba!

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »