Fly4free.pl

Filipiny first minute: urlop na Boracay za 3880 PLN. Loty z Wiednia, transfery i 12 nocy w hotelu

3880 PLN
Boracay
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Tatiana Nurieva / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Tęsknisz za wypoczynkiem w Azji Południowo-Wschodniej? Dobrze się składa, ponieważ właśnie przygotowałem dla ciebie ofertę wyjazdu na przepiękne Filipiny. Musisz jednak uzbroić się w tę część świata udasz się dopiero w przyszłym roku.

Na wyspę Boracay podróżować będziesz we wrześniu przyszłego roku. Wyjazd składa się z dwóch oddzielnych rezerwacji przelotów. Pierwszym etapem jest lot na trasie Wiedeń – Manila – Wiedeń, który odbędziesz na pokładach samolotów linii Saudia. Po drodze czekać się będą przesiadki na lotnisku w Dżuddzie. Natomiast drugim są bezpośrednie przeloty linią Cebu Pacific ze stolicy Filipiny na lotnisko Caticlan i z powrotem.

Noc w Manili spędzisz w 4* hotelu Savoy, , który położony jest w sąsiedztwie lotniska oraz pola golfowego Villamor Air Base. Natomiast na wyspie Boracay zatrzymasz się w 3* hotelu Hey Jude South Beach, który znajduje się tuż przy piaszczystej plaży.

Transfer z lotniska Caticlan do hotelu i z powrotem, który jest zsynchronizowany z przylotem i odlotem zarezerwujesz jednym kliknięciem – szczegóły znajdziesz poniżej.

Termin podróży: wrzesień 2023 r.
Linie lotnicze: Saudia i Cebu Pacific
Bagaż: podręczny + przedmiot osobisty
Zakwaterowanie: 3* oraz 4* hotel

Za pakiet lotów, noclegów w hotelu oraz transfery zapłacisz 3880 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżować w parze i zatrzymacie się w tym samym pokoju.

Po przylocie do Caticlan skorzystaj z oferty transferu firmy Southwest Tours, która zadba o twoją bezpieczną podróż bezpośrednio do miejsca zakwaterowania (door-to-door). Za taką opcję zapłacisz 3200 PHP/ 2 osoby (ok. 256 PLN), a wszystkie kursy zsynchronizowane są z przylotami i odlotami

Hotel 2337 PLN/2 osoby/12 nocy

W Manili proponuję ci nocleg blisko lotniska w 4* hotelu Savoy. W cenę pobytu wliczone jest śniadania oraz dostęp do sieci WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Natomiast na Boracay proponuję ci zakwaterowanie z codziennymi śniadaniami w 3* hotelu Hey Jude South Beach, który znajduje się tuż przy słynnej białej plaży. Wszystkie pokoje są klimatyzowane i posiadają łazienkę oraz balkon, z którego rozpościera się widok na ocean.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »