Fly4free.pl

Tydzień w Dubaju za 1639 PLN. W pakiecie bezpośrednie loty z Katowic + zakwaterowanie w 3* hotelu

1639 PLN
Foto: Andrey Popov / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Macie dość jesiennej szarości i depresyjnej pogody? W takim razie odpocznijcie w gorącym Dubaju! Zrelaksujecie się na plaży, zaczerpniecie nieco słońca i zobaczycie luksusowe miasto przyszłości!

Do Zjednoczonych Emiratów Arabskich polecicie w terminie 15–22 listopada. Czekają was bezpośrednie loty z lotniska w Katowicach, realizowane na pokładzie samolotów linii lotniczej Wizz Air. Pamiętajcie, że niższa cena dotyczy członków Wizz Discount Club.

W Dubaju zatrzymajcie się w 3* hotelu Claridge. Obiekt jest klimatyzowany i znajduje się w nim restauracja i strefa spa. Będziecie też mogli skorzystać z darmowego Wi-Fi i odpocząć na prywatnej plaży.

Termin podróży: 15–22 listopada
Linie lotnicze: Wizz Air
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie3* hotel

Za loty w dwie strony oraz tygodniowe zakwaterowanie w 3* hotelu z prywatną plażą zapłacicie 1639 PLN za osobę, przy dwóch podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 1744 PLN/2 osoby

Katowice – Dubaj – Katowice >>

Hotel 1534 PLN/tydzień/2 osoby

W Dubaju rekomenduję wam noclegi w 3* hotelu Claridge. To obiekt położony w pobliżu najważniejszych atrakcji miasta. Ponadto jest klimatyzowany. Będziecie mogli w nim skorzystać ze strefy spa, bezpłatnego Wi-Fi, a także odpoczniecie na prywatnej plaży.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Jak zaplanować pobyt w Dubaju?

Urlop w Zjednoczonych Emiratach Arabskich w listopadzie to idealne rozwiązanie. Uciekniecie od szarości i krótkich, chłodnych dni. Jesienna chandra zamieni się w słoneczne wakacje w mieście bogactwa i luksusu!

Jeśli potrzebujecie odpoczynku, rekomenduję wam zabrać krem do opalania i zrelaksować się na plaży Black Palace Beach. W trakcie waszego pobytu możecie liczyć nawet na 30 stopni Celsjusza!

Poza tym w Dubaju znajdziecie liczne atrakcje. Jedną z najciekawszych bez wątpienia jest najwyższy budynek świata – Burdż Chalifa. Warto zobaczyć też jedyny na świecie 7* hotel – Burdż al-Arab.

Dla fanów podwodnego świata interesująca będzie wizyta w… centrum handlowym Dubai Mall, w którym odwiedzicie ogromne oceanarium.

Co ciekawe, Dubaj to nie tylko luksus i bogactwo. Tradycyjny arabski klimat możecie poczuć w najstarszej dzielnicy miasta, czyli Al Fahidi.

Foto: Rasto SK / Shutterstock
Foto: Kertu / Shutterstock
Foto: yu-jas / Shutterstock.com
Przydatne informacje
  • Wszyscy pasażerowie przylatujący do Dubaju z dowolnego kierunku, muszą okazać świadectwo ujemnego wyniku testu PCR wykonanego do 72 godzin przed wylotem.
  • Na powracających do kraju czeka przymusowa kwarantanna. Jeżeli nie uśmiecha się wam siedzieć w domu, będziecie musieli wykonać test (po 7 dniach) i przedstawić negatywny wynik na obecność SARS-CoV-2. Kwarantanna nie dotyczy osób, które zostały w pełni zaszczepione.
  • Sprawdźcie dokąd zaszczepieni i ozdrowieńcy mogą podróżować bez obostrzeń? Mamy listę krajów!
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »