Fly4free.pl

Tydzień w Malezji za 2486 PLN. Loty z Warszawy do Kuala Lumpur i noclegi

2486 PLN
kuala lumpur
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: kudla / Shuttestock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Korzystając z dostępności promocyjnych przelotów od naszego narodowego przewoźnika do Malezji, przygotowałem dla was ofertę spędzenia tygodnia w Kuala Lumpur.

Bilety z Warszawy do stolicy Malezji w cenie 2009 PLN/osoba dostępne są podczas trwającej „Szalonej Środy„. Na miejscu wybrałem dla was zakwaterowanie przez w 4* hotelu z basenem na dachu. Za taką przyjemność przyjdzie wam zapłacić 478 PLN/7 dni/osoba. Kuala Lumpur jest na tyle zróżnicowanym miastem, że nie powinniście się tam nudzić przez tydzień.

Bagaż
2 sztuki bagażu w cenie
Na pokład możesz zabrać bagaż podręczny - 55 x 40 x 20 cm (do 8 kg). Bagaż rejestrowany - suma wymiarów 158 cm (dł. + szer. + gł.) oraz waga do 23 kg.

W Kuala Lumpur zatrzymajcie się w 4* hotelu Expressionz By Kl Suites, który położony jest w odległości 2800 metrów od słynnych wież Petronas Twin Towers. Wszystkie pokoje zostały wyposażone w klimatyzacje, telewizory, aneksy kuchenne z lodówką oraz zestawem do parzenia kawy i herbaty. W łazience znajduje się prysznic, a goście mogą korzystać z bezpłatnych kosmetyków oraz suszarki do włosów. Na dachu budynku jest wspomniany odkryty basen, z którego roztacza się widok na miasto oraz wieże Petronas. Z najtańszej oferty skorzystacie, jeśli z listy pośredników wybierzcie hotels.com.

Kalendarz najtańszych lotów

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »