Fly4free.pl

PLL LOT: Malezja z 6 polskich miast od 1994 PLN

1994 PLN
Petronas towers
Foto: kudla / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Wydłużona „Szalona Środa” trwać będzie jeszcze przez 3 dni. W tym czasie możecie rezerwować przeloty do Azji w promocyjnych cenach. Do Kuala Lumpur lub na wyspę Penang udacie się już od 1994 PLN.

Tak samo jak w ofertach z lotami do Tajlandii czy do Indonezji, do Malezji macie możliwość podróżowania w terminie 13 sierpnia – 13 grudnia. Przeloty ze stolicy Polski do Kuala Lumpuru kosztują 1994 PLN. Podróże z Gdańska, z Katowic, z Krakowa, z Poznania i z Wrocławia są tańsze o 1 PLN.

Natomiast bilety z Warszawy na wyspę Penang to koszt 2115 PLN. Tylko 2 PLN więcej będziecie musieli zapłacić, jeżeli zdecydujecie się podróżować z Gdańska, z Katowic, z Krakowa, z Poznania czy z Wrocławia. Wybierając się w podróż ze stolicy Polski do Malezji lecicie z przesiadkami na lotnisku w Singapurze, do którego dolecicie na pokładach samolotów Boeing 787 Dreamliner od PLL LOT, w dalszą drogę udacie się z linią Jet Star. Przy wylotach z portów regionalnych, czeka was także zmiana samolotu na stołecznym lotnisku.

Bagaż
2 sztuki bagażu w cenie
Na pokład możesz zabrać bagaż podręczny - 55 x 40 x 20 cm (do 8 kg). Bagaż rejestrowany - suma wymiarów 158 cm (dł. + szer. + gł.) oraz waga do 23 kg.

Niestety nie mamy na chwilę obecną kalendarzy, dlatego musicie sami podawać konkretne daty. Ułatwię wam nieco sprawę i podaję dostępne terminy na promocyjne wyloty: 28 października oraz 4, 5, 9, 11, 12, 16, 18 listopada. Do Polski wracać możecie w jednym z takich terminów: 5, 6, 8, 13, 19, 20, 26 listopada oraz 3, 4, 6 grudnia. W obu miejscach dostępnych jest wiele opcji zakwaterowania od hosteli po ekskluzywne hotele. W Kuala Lumpuru ceny noclegów zaczynają się od 46 PLN/pokój za noc, natomiast na wyspie Penang za nocleg będziecie musieli wyłożyć od 49 PLN za pokój.

Kalendarz najtańszych lotów z Warszawy do Kuala Lumpur

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »