Fly4free.pl

Tydzień w Los Angeles za 3685 PLN. Loty z Berlina i noclegi w hotelu przy Hollywood

3685 PLN
Oferta nieaktualna
Kalifornia plaża
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Lux Blue / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Odkryj Kalifornię na własną rękę! Spędź tydzień w USA i zobacz wszystkie najważniejsze atrakcje zachodniego wybrzeża. Na miejscu odwiedź popularną Aleję Gwiazd w Hollywood oraz podziwiaj niesamowite parki narodowe.

Do USA udasz się w terminie 27 lutego – 6 marca, z portu lotniczego Berlin Brandenburg. W obie strony polecisz bezpośrednio na pokładach samolotów linii British Airways i American Airlines z wliczonym małym bagażem podręcznym.

W Kalifornii proponuję pobyt w hotelu Economy Inn, który zlokalizowany jest przy Hollywood. Na miejscu skorzystasz z pokoju z prywatną łazienką i dostępu do WiFi.

Termin podróży: luty – marzec
Linia lotnicza: British Airways i American Airlines
Bagaż:
podręczny
Zakwaterowanie: hotel

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie hotelu zapłacicie 3685 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 3107 PLN/2 osoby/pobyt

W Stanach Zjednoczonych polecam pobyt w hotelu Economy Inn. Do twojej dyspozycji zostanie oddany pokój z prywatną łazienką, klimatyzacją i WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód 756 PLN/pobyt

Zachęcam cię do wypożyczenia auta zaraz po przylocie do Los Angeles, aby móc w pełni cieszyć się z uroków zachodniego wybrzeża Stanów Zjednoczonych.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »