Fly4free.pl

Tydzień w Kostaryce za 3545 PLN. W cenie loty z Berlina, auto i noclegi z basenem

3545 PLN
Foto: Esdelval / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Kostaryka to wyjątkowe miejsce na mapie Ameryki Środkowej. Państwo to słynie z dzikiej natury, bogatej fauny i flory oraz zjawiskowych parków narodowych. Jeśli jesteście miłośnikami przyrody, z pewnością nie będziecie się tam nudzić!

Do Ameryki Środkowej udacie się w terminie 30 października – 6 listopada. W tym okresie wypada święto (1 listopada), więc zaoszczędzicie dzień urlopu. Czekają was loty z Berlina do San Jose, realizowane na pokładzie samolotów linii lotniczych Air France i KLM. Po drodze zaplanowano bezpieczne, gwarantowane przez przewoźników przesiadki Paryżu, Liberii i Amsterdamie.

Wybrałem dla was zakwaterowanie w bardzo dobrze ocenianym 3* hotelu Blue Palm. Znajduje się on w pobliżu plaży oraz będzie świetną bazą wypadową do zwiedzania okolicznych parków narodowych.

Termin podróży: listopad
Linia lotnicza: Air France i KLM
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 3* hotel

Za loty w obie strony, wynajem samochodu oraz zakwaterowanie zapłacicie 3545 PLN za osobę, przy dwójce podróżnych zatrzymujących się w jednym pokoju.

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach

Podróż 5524 PLN/2 osoby

Berlin – San Jose – Berlin >>

Hotel 1539 PLN/2 osoby/pobyt

W Kostaryce zatrzymajcie się w miejscowości Jaco w świetnie ocenianym 3* hotelu Blue Palm. Dotychczasowi goście bardzo pozytywnie oceniają pobyt w tym miejscu. Skorzystacie tam z basenu zewnętrznego.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód od 25 PLN/pobyt

Chcecie zwiedzać niezależnie? Wypożyczcie samochód tuż po wylądowaniu w Kostaryce. Za wynajem Suzuki Jimny lub podobnego modelu samochodu zapłacicie już od około 4 PLN/dobę!

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
Jak się leci do Costa Rica: Fortuna, Puerto Viejo i Santa Teresa... Nie JACO....
Paweł Weiss, 4 sierpnia 2022, 10:09 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »