Fly4free.pl

Tydzień w Dubaju za 1408 PLN. Bezpośrednie loty z Katowic + 4* hotel

1408 PLN
Oferta wyprzedana
Dubai Palm Jumeirah Island
Foto: Delpixel / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Co powiecie na tani urlop w jednym z najbogatszych miejsc na świecie? Zimowy wyjazd do Dubaju to bardzo dobry pomysł! W styczniu możecie liczyć na około 25 stopni Celsjusza, czyli na idealne warunki do zwiedzania i plażowania.

Do Zjednoczonych Emiratów Arabskich polecicie w terminie 10–17 stycznia. Czekają was bezpośrednie loty z lotniska w Katowicach, realizowane na pokładzie samolotów linii lotniczej Wizz Air. Pamiętajcie, że niższa cena dotyczy członków Wizz Discount Club – pozostali zapłacą nieco więcej.

Na miejscu proponuję wam noclegi w 4* Saffron Boutique Hotel. Obiekt jest zlokalizowany w pobliżu najważniejszych atrakcji Dubaju. Będziecie też mogli skorzystać z bezpłatnego Wi-Fi. Hotel jest bogato wyposażony – do waszej dyspozycji zostanie oddany m.in. basen, strefa spa, siłownia i restauracja z barem.

Termin podróży10–17 stycznia
Wylot z: Katowic
Linie lotnicze: Wizz Air, cena z WDC
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie4* hotel z basenem

Za loty w dwie strony oraz tygodniowe zakwaterowanie w 4* hotelu zapłacicie 1408 PLN za osobę, przy dwóch podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 1256 PLN/2 osoby

Katowice – Dubaj – Katowice >>

Hotel 1559 PLN/tydzień/2 osoby

W Dubaju rekomenduję wam noclegi w 4* Saffron Boutique Hotel. Obiekt wyróżnia się bogatym wyposażeniem i niezwykle komfortowymi pokojami z prywatnymi łazienkami. Na miejscu będziecie mogli skorzystać z basenu, strefy spa i siłowni. Ponadto w hotelu dostępne jest bezpłatne Wi-Fi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Jak zaplanować wyjazd do Dubaju?

Styczniowy wyjazd do Zjednoczonych Emiratów Arabskich będzie świetnym pomysłem. Na miejscu spodziewajcie się wielu promieni słońca i temperatur oscylujących wokól 25 stopni Celsjusza. To na pewno lepsze warunki niż zimowy chłód i wilgoć w Polsce.

W Dubaju znajdziecie liczne atrakcje, w tym również „największe” i najlepsze na świecie – najwyższy budynek, czyli Burdż Chalifa oraz Burdż al-Arab, który aktualnie jest jedynym 7* hotelem na świecie.

Poza tym warto odwiedzić centrum handlowe Dubai Mall, w którym będziecie mogli podziwiać podwodny świat. To nie żart – we wnętrzu galerii stworzono ogromne oceanarium!

Potrzebujecie odpoczynku? W takim razie wybierzcie się na plażę Black Palace Beach oraz przejdźcie się na zachód słońca w Dubai Harbor Creek.

W Dubaju możecie doświadczyć również prawdziwego arabskiego klimatu, który nijak ma się do bogactwa i przepychu miasta. W tym celu rekomenduję wam wizytę w najstarszej dzielnicy Al Fahidi.

Foto: Rasto SK / Shutterstock
Foto: Kertu / Shutterstock
Foto: yu-jas / Shutterstock
Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »