Tydzień w Cancun za 3993 PLN. Loty z Warszawy + 4* hotel
Na półwysep Jukatan udasz się w terminie 6 – 13 lutego. Czeka cię podróż z Warszawy do Cancun, realizowana na pokładzie samolotów linii Air France. Po drodze zaplanowano bezpieczne, gwarantowane przez przewoźnika przesiadki w Paryżu.
Zatrzymaj się w bardzo dobrze ocenianym, designerskim 4* Hive Cancun by G Hotels. Pobyt w takim miejscu będzie przyjemnością samą w sobie – idealnie na relaks w czasie urlopu.
Termin podróży: luty
Linie lotnicze: Air France
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel
Za loty w obie strony oraz tygodniowe zakwaterowanie zapłacisz 3993 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.
Hotel 1840 PLN/2 osoby/pobyt
Pokoje w 4* Hive Cancun by G Hotels wyposażono w stylowe meble, duże łóżka oraz łazienkę z prysznicem. W każdym z nich do dyspozycji gości jest klimatyzacja oraz dostęp do WiFi.
Samochód od 459 PLN/pobyt
Chcesz zwiedzić więcej? Wypożycz samochód tuż po wylądowaniu w Cancun i ruszaj na spotkanie przygody na Jukatanie.
- Aby wjechać do Meksyku na okres do 180 dni, nie potrzebujesz wizy, wystarczy ważny paszport.
- Masz problem z pakowaniem? Z tym poradnikiem nauczysz się, jak efektywnie spakować się w bagaż podręczny.
- Potrzebujesz wsparcia przy planowaniu podróży po Jukatanie? Zajrzyj na nasze forum, gdzie nasi czytelnicy doradzają, co warto zobaczyć w Meksyku.
- Jeszcze więcej wskazówek dotyczących podróży po Meksyku znajdziesz pod tym linkiem.
- Szukasz dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównaj ceny w Rankomat i kupcie online.
- Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat twój lot był opóźniony lub odwołany, ubiegaj się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
- Sprawdź listę otwartych krajów niewymagających żadnych testów od osób niezaszczepionych i zaszczepionych.
- Niech twoje wakacje będą pełne wrażeń! Sprawdź szeroką ofertę atrakcji i wycieczek fakultatywnych TUI.
Costa Brava od 2409 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Wrocław)
Słoneczny Brzeg od 2281 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Kraków)
Chalkidiki od 2274 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Berlin)
Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?