Fly4free.pl

Okazja! Tydzień w Alicante za 693 PLN. Loty z Wrocławia i noclegi w hotelu

693 PLN
alicante
Foto: Madrugada Verde / Shutterstock
Wybierzcie się na jesienny urlop na wybrzeże Costa Blanca, gdzie w dalszym ciągu będziecie mogli cieszyć się z wielu godzin słonecznych oraz dodatnich temperatur. Jeżeli preferujecie wypoczynek w atrakcyjnej cenie i w dodatku z dala od tłumów – to ta oferta jest dla was.

Do Hiszpanii udacie się w terminie 3-10 listopada. Podróż rozpoczniecie i zakończycie we wrocławskim porcie lotniczym im. Mikołaja Kopernika. W obie strony polecicie bezpośrednio na pokładach samolotów linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym.

W Alicante zakwaterowanie będziecie w hotelu La Lonja, który od ścisłego centrum miasta oddalony jest o jedyne 500 metrów. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego dojedziecie autobusem C6 za 3,85 EUR lub wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.

Termin podróży: 3 – 10 listopada
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: hotel

Za loty w dwie strony oraz tygodniowe zakwaterowanie zapłacicie tylko 693 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 977 PLN/2 osoby/7 nocy

W Alicante rekomenduję wam noclegi w hotelu La Lonja. Zakwaterowani będziecie w dwuosobowym pokoju wyposażonym w klimatyzację oraz telewizor LCD. W prywatnej łazience do dyspozycji będziecie mieli prysznic oraz suszarkę do włosów. Na terenie całego obiektu będziecie mieli zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 840 PLN/7 dni

Od leniwego wypoczynku preferujecie zwiedzanie? W takim po przylocie do Hiszpanii wypożyczcie samochód i oddajcie się eksploracji wybrzeża Costa Blanca.

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
Nie wiem, czy macie świadomość, ale tytułowe zdjęcie w artykule, którego używacie często przy lotach do Alicante, wcale nie przedstawia tego miasta, tylko leżące 60 km dalej Calpe :)
robokun, 5 sierpnia 2022, 9:17 | odpowiedz
 Dziękuję, zmieniłem zdjęcie :)
robokun Nie wiem, czy macie świadomość, ale tytułowe zdjęcie w artykule, którego używacie często przy lotach do Alicante, wcale nie przedstawia tego miasta, tylko leżące 60 km dalej Calpe :)
Kamil Walinowicz, 5 sierpnia 2022, 10:04 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »