Fly4free.pl

Czarnogóra last minute: tydzień w 4* hotelu z all inclusive z 1814 PLN. Wylot z Warszawy

plaza w czarnogorze
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: ZaitsevMaksym / Shutterstock
od
1814 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
12.05.2022 - 19.05.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Lubicie spontaniczne podróże organizowane na ostatnią chwilę? W takim razie wybierzcie się na Bałkany! Skorzystajcie z atrakcyjnej oferty biura podróży Rainbow i odpocznijcie w 4* hotelu z formułą all inclusive.

Na wczasy udacie się w dogodnym terminie obejmującym długi weekend majowy: 12-19 maja. Do Czarnogóry polecicie z Warszawy. Wybrałem dla was zakwaterowanie w 4* hotelu Ville Otrant. Dotychczasowi goście pozytywnie oceniają pobyt w tym miejscu. Dla gości udostępniono komfortowo urządzone pokoje z prywatną łazienką, balkonem oraz bezpłatnym Wi-Fi. Do tego będziecie mogli skorzystać z basenów. Do waszej dyspozycji będzie również komfortowa formuła wyżywienia all inclusive. Najbliższa plaża zlokalizowana jest 100 metrów od obiektu.

Termin podróży: 12-19 maja
Wylot z: Warszawy
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 4* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto: r.pl
Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »