Fly4free.pl

Tygodniowy relaks na Zanzibarze za 3240 PLN. Loty z Warszawy i 4* hotel przy plaży

3240 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Andy Troy / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Jesteście spragnieni egzotycznego wypoczynku? Wybierzcie Zanzibar! Powodów jest kilka: piękna słoneczna pogoda, wspaniałe piaszczyste plaże oraz ciepła woda o lazurowym kolorze.

Do Afryki wybierzecie się w terminie 7 – 14(15) września. Podróżować będziecie ze stołecznego lotniska, w obie strony polecicie na pokładzie samolotu czarterowej linii lotniczej Enter Air z wliczonym bagażem rejestrowanym i podręcznym.

Urlop spędzicie w 4* hotelu tuż przy plaży. Uroa Beach Lodge to tradycyjnie urządzony obiekt, w którym szybko poczujecie afrykański klimat. W cenie noclegów otrzymacie codzienne śniadania.

Termin podróży: wrzesień
Linia lotnicza: Enter Air
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 4* hotel ze śniadaniami

Za loty w obie strony oraz zakwaterowanie ze śniadaniami zapłacicie 3240 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 4998 PLN/2 osoby

Warszawa – Zanzibar – Warszawa >>

Hotel 1482 PLN/2 osoby/7 nocy

4* hotel Uroa Beach Lodge oferuje zakwaterowanie w klimatyzowanych pokojach z prywatną łazienką oraz dostępem do WiFi. W cenę pobytu wliczono codzienne śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Atrakcje od 470 PLN/osoba

Niezwykła przygoda na Zanzibarze? Wybierzcie się na tzw. blue safari, czyli wycieczkę tradycyjną łodzią wraz z nurkowaniem!

Zarezerwujcie atrakcje

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »