Tydzień na Sardynii za 838 PLN. W cenie loty do Alghero z Katowic i 7 noclegów
Do Włoch polecicie 20 października z lotniska w Katowicach. Natomiast do Polski wrócicie 27 października. W obie strony podróżować będziecie bezpośrednio na pokładach samolotów linii lotniczych Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym.
Na Sardynii polecam wam noclegi w pensjonacie White Charme Accommodation Self check-in, który znajduje się w pobliżu centrum miasta. W całym obiekcie będziecie mogli korzystać z darmowego WiFi.
Termin podróży: październik
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: pensjonat
Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie zapłacicie 838 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.
Hotel 1216 PLN/tydzień/2 osoby
Na wyspie wybrałem dla was zakwaterowanie w świetnie ocenianym pensjonacie White Charme Accommodation Self check-in. W obiekcie znajdziecie komfortowo urządzone pokoje z prywatnymi łazienkami.
Samochód 694 PLN/tydzień/2 osoby
Lubicie podróżować na własną rękę? W takim razie wynajmijcie samochód, który ułatwi wam przemieszczanie się po wyspie.
- Włochy zniosły koronawirusowe restrykcje! Od 1 czerwca możecie wjeżdżać tam bez testów i certyfikatów.
- Co jeszcze warto zobaczyć na wyspie? Zapoznajcie się z rekomendacjami naszych użytkowników.
- Sprawdźcie także, gdzie jeść we Włoszech, aby nie zbankrutować.
- Superwiadomość! Zniknęła kwarantanna przy wjeździe do Polski! Inne restrykcje też się skończyły.
- Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
- Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
- Sprawdźcie listę otwartych krajów niewymagających żadnych testów od osób niezaszczepionych i zaszczepionych.
- Niech wasze wakacje będą pełne wrażeń! Sprawdźcie szeroką ofertę atrakcji i wycieczek fakultatywnych TUI.
- Mobilny Internet na całym świecie! Zabierzcie ze sobą w podróż kieszonkowy router XOXO WiFi i cieszcie się najlepszym zasięgiem bez drogiego roamingu, gdziekolwiek będziecie. Sprawdźcie sami >>
Kreta Zachodnia od 2790 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Katowice)
Zakynthos od 2515 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Katowice)
Marmaris od 2164 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Katowice)
Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?