Fly4free.pl

Tydzień na Malediwach za 4735 PLN. Loty z Warszawy, transfery i noclegi z pełnym wyżywieniem

4735 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Vasily Makarov / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Spełnijcie swoje podróżnicze marzenie i wybierzcie się na rajski archipelag położony pośrodku Oceanu Indyjskiego! Odpocznijcie na cudownych Malediwach i nie przejmujcie się niczym w świetnym hotelu z pełnym wyżywieniem.

Na urlop udacie się w terminie 13 (14) – 21 (22) marca. Do Azji polecicie z lotniska w Warszawie. Po drodze czekają was przesiadki na lotnisku w Dosze. Podróżować będziecie na pokładach samolotów 5* linii lotniczej Qatar Aiways. W cenę biletów wliczony jest bagaż podręczny i rejestrowany.

Na Malediwach zatrzymacie się w świetnie ocenianym hotelu Infinity Dhiffushi, który położony jest na Dhiffushi. W cenie pobytu zapewnione będziecie mieli pełne wyżywienie: śniadania, obiady i kolacje. Za transfery na wyspę zapłacicie 3 USD w obie strony (około 14 PLN, stan kursu na dzień 12.09) w dwie strony za osobę.

Termin podróży: marzec
Linia lotnicza: Qatar Airways
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: hotel z pełnym wyżywieniem

Za loty w dwie strony, transfery i zakwaterowanie zapłacicie 4735 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 6488 PLN/2 osoby

Warszawa – Male – Warszawa >>

Hotel 2954 PLN/2 osoby

Na Malediwach polecam noclegi w hotelu Infinity Dhiffushi, który mieści się na wyspie Dhiffushi. Do waszej dyspozycji będzie komfortowo urządzony pokój z prywatną łazienką. W cenę zakwaterowania wliczono śniadania, obiady i kolacje.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »