Fly4free.pl

Tydzień na Malcie za 946 PLN. Loty z Warszawy i noclegi w 4* hotelu

946 PLN
Oferta wyprzedana
Foto: FredP / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Wybierzcie się po „zastrzyk” z witaminy D, odprężenie, relaks i wspaniałe wspomnienia na niewielką śródziemnomorską wyspę. Malta to idealny wybór dla osób, które uwielbiają łączyć zwiedzenie z odpoczynkiem.

Na wypoczynek udacie 12 maja z warszawskiego lotniska w Modlinie, a do Polski wrócicie po tygodniowym pobycie na Malcie (19.05). W obie strony polecicie bezpośrednio na pokładach samolotów linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym.

Na Malcie zakwaterowani będziecie w 4* hotelu Santana, który od najbliższej plaży oddalony jest o 5 minut spacerem. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego dojedziecie autobusem nr X3, a za bilet zapłacicie tylko 2 EUR.

Termin podróży: 12 – 19 maja
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za loty w dwie strony oraz tygodniowy pobyt w hotelu zapłacicie 946 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 1501 PLN/2 osoby/7 nocy

Na Malcie zatrzymacie się w 4* hotelu Santana, który znajduje się w nadmorskiej miejscowości St Paul’s Bay. Wszystkie pokoje wyposażone zostały w klimatyzację, telewizor LCD oraz łazienkę z wanną lub prysznicem. Na terenie całego obiektu będziecie mieli zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »