Fly4free.pl

Urlop latem: tydzień na Lesbos za 2292 PLN. Loty z Katowic + noclegi w hotelu z all inclusive

Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: leoks / Shutterstock
od
2292 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
14.09.2022 - 21.09.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Lubicie odwiedzać nowe miejsca? Lesbos to wyspa, na którą aktualnie nie dolecicie na pokładzie samolotów tanich linii lotniczych z Polski. We wrześniu wciąż możecie liczyć na bardzo dobrą pogodę oraz brak tłumów turystów.

Na wycieczkę do Grecji udacie się w terminie 14 – 21 września. Czeka was bezpośredni lot z Katowic do Mityleny, z wliczonym bagażem rejestrowanym (nadawanym do luku). To znaczy, że tym razem nie będzie problemu ze spakowaniem wszystkich potrzebnych rzeczy.

Wczasy spędzicie w kameralnym, rodzinnym pensjonacie Lake Studios. Czekają tam na was komfortowo urządzone, klimatyzowane pokoje, bar nad basenem oraz restauracja serwująca potrawy w formule all inclusive.

Termin podróży: wrzesień
Wylot z: Katowic
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: pensjonat
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto: r.pl
Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »