Fly4free.pl

Tydzień na Karaibach za 3978 PLN. Loty do Sint Maarten z Warszawy + noclegi przy plaży

3978 PLN
Foto: Solarisys-Shutterstock
Czas na wyjątkową przygodę! Sint Maarten wraz ze słynną plażą Maho to jeden z najpopularniejszych zakątków Karaibów. Dodajcie do tego turkusową wodę oraz świetną kuchnię, a otrzymacie gotowy przepis na udany urlop.

W podróż na Antyle Holenderskie wybierzecie się w terminie 13-20(21) listopada. Czekają was loty z Warszawy, realizowane na pokładzie samolotów linii lotniczej KLM. Po drodze zaplanowano bezpieczne, gwarantowane przez przewoźnika przesiadki w Amsterdamie.

Na wyspie zatrzymajcie się w bardzo dobrze ocenianym pensjonacie Diamond Gem Residence. To rodzinny obiekt, w którym odpoczniecie w komfortowych warunkach. Dodatkowym atutem jest położenie tuż przy piaszczystej plaży.

Termin podróży: listopad
Wylot z: Warszawy
Linie lotnicze: KLM
Bagaż: podręczny

Za loty w dwie strony oraz tygodniowe zakwaterowanie zapłacicie 3978 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 2573 PLN/tydzień/2 osoby

Na wyspie rekomenduję wam zakwaterowanie w pensjonacie Diamond Gem Residence. Dotychczasowi goście bardzo pozytywnie oceniają pobyt w tym miejscu. Co więcej, od najbliższej plaży dzielić was będzie kilka minut spaceru.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »