Tydzień na Cyprze za 838 PLN. Loty do Pafos Krakowa i noclegi w hotelu blisko plaży

838 PLN Tydzień na Cyprze z Krakowa
Spóźnienie? To się zdarza najlepszym!
Niskie ceny rozchodzą się w mgnieniu oka. Nie trać czasu - sprawdź aktualne okazje albo dołącz do tysięcy osób, by następnym razem być pierwszym.
Nawet po sezonie na śródziemnomorskich wyspach panują dobre warunki do relaksu i wypoczynku. Skorzystaj z okazji i wybierz się na Cypr, gdzie w promieniach słonecznych odpoczniesz od codziennych obowiązków.
Zgarniaj najlepsze okazje, zanim zobaczą je inni! 🌍
Przestań polować, zacznij wybierać. Dołącz do osób, które jako pierwsze znajdują ✈️ loty i 🌴 wakacje w cenach, które nie rujnują portfela 💸. Szybko, konkretnie i bez spamu.

Do Pafos udasz się z krakowskiego lotniska w Balicach w terminie 17-24 listopada. W obie strony polecisz bezpośrednio na pokładzie samolotu linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym.

Na miejscu zatrzymasz się w hotelu King’s, który znajduje się w odległości 300 metrów od plaży w Pafos. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego (przystanek Municipal Market Station) dojedziesz autobusem nr 613 lub wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.

Termin podróży: 17-24 listopada
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: hotel

Za pakiet lotów oraz noclegów w hotelu zapłacisz 838 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżować w parze i zatrzymacie się w tym samym pokoju.

Podróż 642 PLN/2 osoby

Kraków – Pafos – Kraków »

Hotel 1033 PLN/2 osoby/7 nocy

W Pafos proponuję ci noclegi w hotelu King’s. Każdy pokój wyposażony został w klimatyzację, telewizor LCD oraz lodówkę. W łazience jest prysznic i suszarka do włosów. Na terenie całego obiektu będziesz mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi oraz bezpłatnego parkingu.

Samochód 403 PLN/7 dni

Poza wypoczynkiem w hotelowym zaciszu chciałbyś także coś zobaczyć? W takim razie po przylocie do Pafos wypożycz samochód. Mając do swojej dyspozycji auto, łatwo i wygodnie dojedziesz w różne rejony.

Przydatne informacje
Sprawdź najlepsze oferty na wczasy
Reklama interaktywna, dane dostarczone 4.07.2026 przez Wakacje.pl
Sprawdź inne superokazje 🔥
Cypr od czwartku do poniedziałku za 919 PLN 🌤️🏖️ Loty i noclegi w ⭐⭐⭐⭐ hotelu ze śniadaniami
Cypr z Warszawy 919 PLN

Idealna opcja, aby odpocząć i złapać trochę ciepła

Cypr z all inclusive 🌊🍹 Tydzień w 4* Eleni Holiday Resort za 2809 PLN
Cypr z Wrocławia 2809 PLN

Cypr z all inclusive: tydzień w 4* Eleni Holiday Resort

Cypr na koniec wakacji 🏛️✈️ 5 dni w Pafos z Warszawy za 1379 PLN
Cypr z Warszawy 1379 PLN

Pożegnaj wakacyjny sezon na Wyspie Afrodyty

W poszukiwaniu słońca ☀️Zbiór lotów na Cypr od 255 PLN 🇨🇾
Cypr z Polski 255 PLN

W poszukiwaniu słońca: zbiór lotów na Wyspę Afrodyty

Pafos (7 dni) w Corallia Beach z Modlina (BB)
OD 1789 PLN

Pafos (7 dni) w Corallia Beach z Modlina (BB)

Reklama: okazja od naszego partnera
Pafos (7 dni) w Corallia Beach z Katowic (BB)
OD 1736 PLN

Pafos (7 dni) w Corallia Beach z Katowic (BB)

Reklama: okazja od naszego partnera
Pafos (7 dni) w Corallia Beach z Krakowa (BB)
OD 1766 PLN

Pafos (7 dni) w Corallia Beach z Krakowa (BB)

Reklama: okazja od naszego partnera
Pafos (7 dni) w Capital Coast Resort & Spa z Modlina (BB)
OD 1776 PLN

Pafos (7 dni) w Capital Coast Resort & Spa z Modlina (BB)

Reklama: okazja od naszego partnera
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?