Fly4free.pl

Tydzień na Cyprze za 1023 PLN. Loty z Katowic lub Wrocławia + 4* hotel ze śniadaniami

1023 PLN
Foto: Vladimir Sazonov / Shutterstock
Gdzie szukać słońca jesienią? Na wyspie Afrodyty! Wykorzystajcie dogodny termin obejmujący jeden dodatkowy dzień wolnego i zaplanujcie swoją wycieczkę w pogodne rejony Morza Śródziemnego. Nawet w listopadzie możecie liczyć na dużo słońca, przyjemne temperatury oraz świetne warunki do wypoczynku na zewnątrz.

Na Cypr udacie się w terminie 9 – 16 listopada. Czeka was bezpośredni lot do Pafos, realizowany na pokładzie samolotu linii lotniczej Ryanair. Jako miejsce wylotu do wyboru macie Katowice oraz Wrocław.

Zatrzymajcie się w świetnym 4* hotelu Theo Sunset Bay. To nowoczesny, elegancki obiekt, w którym pobyt będzie przyjemnością samą w sobie. Znajduje się on tylko 150 m od piaszczystej plaży, a wszystkie pokoje wyposażono w balkon. W cenie otrzymacie również śniadania.

Termin podróży: listopad
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel ze śniadaniami

Za loty w obie strony oraz tygodniowe zakwaterowanie w 4* hotelu ze śniadaniami zapłacicie 1023 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 1698 PLN/pobyt/2 osoby

W 4* hotelu Theo Sunset Bay czekają na was nowocześnie urządzone pokoje wyposażone w klimatyzację, telewizor LCD, dostęp do WiFi oraz łazienkę z bezpłatnym zestawem kosmetyków. W cenę pobytu wliczono codzienne śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód od 178 PLN/pobyt

Do wypożyczenia samochodu na Cyprze wystarczy polskie prawo jazdy. Pamiętajcie, że na wyspie obowiązuje ruch lewostronny.

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »