Fly4free.pl

Karaibskie słońce czeka: tydzień na Curacao 3930 PLN. Wyloty z 3 polskich miast + noclegi

3930 PLN
Foto: Joke van Eeghem / Shutterstock
Charakterystyczny turkusowy kolor wody, słońce, palmy i niepowtarzalny karaibski klimat! Dołóżcie do tego tradycyjną niderlandzką architekturę w pastelowych kolorach, a jasnym będzie, że urlop spędzacie na Antylach Holenderskich.

Na Karaiby udacie się w terminie 23 – 30 stycznia. Czekają was loty na Curacao, realizowane na pokładzie samolotów linii lotniczej KLM. Po drodze zaplanowano bezpieczne, gwarantowane przez przewoźnika przesiadki w Amsterdamie, a jako miejsce wylotu możecie wybrać Gdańsk, Kraków lub Warszawę.

Wybrałem dla was noclegi w bardzo dobrze ocenianym pensjonacie Apartment Curacao. Znajduje się on niedaleko centrum Willemstadt i będzie świetną bazą wypadową dla waszych wycieczek po wyspie.

Termin podróży: styczeń 2023
Wylot z: Gdańska, Krakowa lub Warszawy
Linie lotnicze: KLM
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: apartament

Za loty w dwie strony oraz tygodniowe zakwaterowanie w hotelu zapłacicie od 3930 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 1719 PLN/tydzień/2 osoby

Zatrzymajcie się w bardzo dobrym pensjonacie Apartment Curacao. Dla gości przygotowano tam przytulnie urządzone pokoje z prywatną łazienką, słoneczny taras oraz odkryty basen.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Atrakcje 797 PLN/osoba

Chcielibyście nieco zaszaleć? Zarezerwujcie wyprawę UTV zachodnie wybrzeże wyspy, by zobaczyć dziką przyrodę oraz docenić piękno natury w trakcie odwiedzin w trakcie odwiedzin w Parku Narodowym Boca.

Zarezerwujcie atrakcję

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »