Fly4free.pl

Last minute w Turcji: all inclusive w 5* hotelu od 1377 PLN. Wylot z 5 miast

Foto: coraltravel.pl
od
1377 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
20.11.2021 - 27.11.2021
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Spragnieni słońca? Skorzystajcie ze świetnej okazji i ucieknijcie przed jesienią do słonecznej Turcji! Piękne widoki, smaczna kuchnia i nielimitowane kolorowe drinki sprawią, że zapamiętacie ten urlop na długo 😊!

Na wycieczkę do Turcji udacie się już niedługo, bo w terminie 20 – 27 listopada. Na Riwierze Tureckiej zatrzymacie się w świetnym 5* hotelu Seher Sun Palace Resort & Spa, który położony jest 300 m od piaszczystej plaży. Do dyspozycji gości oddano basen, siłownię, centrum spa & wellness, bar oraz tematyczne restauracje.

Termin podróży: 20 – 27 listopada
Wylot z: Warszawy, Poznania, Wrocławia, Gdańska i Katowic
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 5* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto:
Foto: coraltravel.pl
Foto: coraltravel.pl
Foto: coraltravel.pl

Co zobaczyć podczas wycieczki?

Będąc w Side obowiązkowo zobaczcie świątynię Apolla i Ateny. Spróbujcie także swoich sił w targowaniu podczas spacerów po zabytkowej części miasta. Co jeszcze? Wycieczka rejsem! Popłyńcie w górę rzeki Manavgat, aby odkryć przepiękne wodospady.

Lubicie odkrywać wyjątkowe miejsca? Spędźcie dzień w  Parku Narodowym Pamukkale, który wpisany został na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Miejsce to określane jest mianem „Bawełnianej Twierdzy” za sprawą swoich wapiennych tarasów, wodospadów i gorących źródeł.

Pobliskie Perge to miasto, które było jednym z najważniejszych ośrodków kulturalnych i gospodarczych w regionie. Tuż obok drogi dojazdowej znajdują się ruiny amfiteatru oraz stadiony. W samym mieście można zobaczyć bramy rzymskie i hellenistyczne, ulicę z kolumnadą oraz nimfeum.

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »