Fly4free.pl

Odkryjcie Transylwanię! Tygodniowa wycieczka za 1228 PLN (loty z Warszawy, 4* hotel, auto)

1228 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Balate Dorin / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Ruszajcie na spotkanie przygody! Wspaniałe panoramy i widoki, niepowtarzalny klimat oraz oczywiście wizyta w zamku Drakuli – oto, co czeka na was w czasie wycieczki do Rumunii.

W podróż do Kluż Napoki wyruszycie w terminie 8 – 15 listopada. Czeka was bezpośredni lot z Warszawy, a bilety w okazyjnych cenach kupicie w ramach trwającej aktualnie w PLL LOT promocji.

Po wylądowaniu w Rumunii od razu wypożyczcie samochód. Pozwoli on łatwo dostać się do hotelu, a następnie swobodnie przemieszczać po okolicy.

Jako bazę wypadową proponuję wybrać bardzo dobrze oceniany 4* hotel Mercure Medias Binderbubi Hotel And Spa. Będzie to świetne miejsce na wypoczynek po dniu pełnym atrakcji.

Termin podróży: listopad
Linia lotnicza: PLL LOT
Bagaż: podręczny
Samochód: pełny bak
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za loty w obie strony oraz zakwaterowanie zapłacicie 1228 PLN za osobę przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel od 1166 PLN/pokój

W 4* Mercure Medias Binderbubi Hotel And Spa czekają na was klimatyzowane pokoje wyposażone w prywatną łazienkę, telewizor LCD, dostęp do WiFi oraz duże łóżka.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód

Wypożyczony samochód ułatwi przemieszczanie się po okolicy oraz dotarcie do wszystkich interesujących was zakątków. Najłatwiej będzie wynająć go tuż po wylądowaniu w Rumunii.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »