Fly4free.pl

Tel Awiw i Jerozolima w jednej podróży za 174 PLN. Loty z Poznania + przejazdy

174 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: FadiBarghouthy / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Gdzie lepiej wprowadzić się w klimat nadchodzących świąt Bożego Narodzenia, jak nie w Ziemi Świętej? Skorzystaj z bardzo tanich biletów lotniczych do Izraela i wybierz się w podróż na Bliski Wschód, by odwiedzić Tel Awiw, Jerozolimę, a może nawet Betlejem?

Do Tel Awiwu polecisz bezpośrednio z Poznania, korzystając z połączenia realizowanego na pokładzie samolotu linii lotniczej Ryanair. Bez dodatkowych opłat możesz zabrać ze sobą bagaż podręczny.

Do Jerozolimy łatwo dostaniesz się autobusem prosto z lotniska. Podróż trwa około godziny. Za bilet w jedną stronę zapłacisz około 10 PLN/osoba.

Termin podróży: grudzień
Linie lotnicze: Ryanair
Bagaż: podręczny

Hotel od 218 PLN/pokój

W Jerozolimie rekomenduję zatrzymać się w bardzo dobrze ocenianym hotelu Abraham Jerusalem. W cenę zakwaterowania wliczono śniadanie.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

W Tel Awiwie postaw na komfort i jakość, zatrzymując się w świetnym 4* designerskim Artist Hotel – an Atlas Boutique Hotel.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Atrakcje 129 PLN/osoba

Wybierz się na wycieczkę po świętym mieście Starej Jerozolimy! Odwiedź Ścianę Płaczu, Wzgórze Świątynne, Kopułę na Skale, Meczet Al-Aksa i Kościół Grobu Świętego.

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »