Fly4free.pl

Tanie loty w Aegean Airlines! Zbiór lotów do Grecji z Warszawy od 574 PLN

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
od 574 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Kirk Fisher / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Skorzystaj z aktualnej promocji w Aegean Airlines i wybierz się do słonecznej Grecji. To idealna okazja dla osób, które preferują podróże tradycyjnymi liniami lotniczymi oraz dla miłośników mniej znanych kierunków. Poza popularnymi wyspami możesz odwiedzić m.in.: Janinę. Kefalonię czy Karpatos.

Aktualna akcja w Aegean Airlines trwa do 26 lipca. Bilety w obniżonych cenach możesz kupić na wycieczki z Warszawy do Grecji w okresie od września do grudnia. Dostępnych jest mnóstwo kierunków i terminów. Na loty we wrześniu obowiązuje 20% zniżki, a od października do grudnia 30% zniżki. Po drodze czekają cię przesiadki w Atenach, a w cenę wliczono bagaż podręczny. Najtańsze loty dostępne są już od 574 PLN.

Termin podróży: wrzesień-grudzień
Linia lotnicza: Aegean Airlines
Bagaż: podręczny

Hotel od 333 PLN/noc/2 osoby

Na Mykonos rekomenduję 3* Peristeronas Village. Obiekt oferuje swoim gościom komfortowo urządzone pokoje z prywatnymi łazienkami i dostępem do WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Natomiast na Korfu postaw na 4* hotel Mayor Mon Repos Palace. Z obiektu rozpościerają się zapierające dech w piersiach widoki. W cenę wliczono codzienne śniadania.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód 355 PLN/pobyt

Najlepszym sposobem na zwiedzanie Korfu jest wynajęcie samochodu już na lotnisku!

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Do Milos cos sie znajdzie?
morsik01, 21 lipca 2023, 16:41 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »