Fly4free.pl

Tanie loty na Florydę: Miami z Warszawy za 1954 PLN. Dużo terminów — również na ferie

1954 PLN
miami
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Sean Pavone / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Floryda to idealny zimowy kierunek podróży. Schowaj czapkę i szalik do szafy, wyciągnij strój kąpielowy oraz okulary przeciwsłoneczne i zaplanuj wycieczkę do "gorącego" Miami.

Na Florydę polecisz z lotniska w Warszawie. Dostępnych jest dużo terminów od stycznia do marca przyszłego roku. W obie strony podróżować będziesz na pokładach samolotów British Airways, Finnair i American Airlines. Po drodze czekają cię przesiadki w Helsinkach i Londynie. W cenie biletu zabrać ze sobą będziesz mógł bagaż podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

Termin podróży: styczeń-marzec
Linie lotnicze: British Airways, Finnair i American Airlines
Bagaż: podręczny

Hotel

Na Florydzie polecam zatrzymać się w 4* AC Hotel by Marriott Miami Aventura, który oferuje basen na dachu oraz klimatyzowane pokoje z prywatnymi łazienkami.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód

Aby zobaczyć wszystkie atrakcje na Florydzie, wypożycz samochód już na lotnisku w Miami.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »