Fly4free.pl

Zbiór lotów do USA: Chicago, Nowy Jork, Boston, Waszyngton, Miami i Los Angeles z Warszawy od 1260 PLN

1260 PLN
chicago bean
Foto: Javen : Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Stany Zjednoczone wkrótce otworzą swoje granice dla turystów z Polski! Już od pierwszej połowy listopada do USA będą mogli przyjeżdżać podróżni, którzy zostali w pełni zaszczepieni przeciw COVID-19 – dopuszczone są wszystkie preparaty. To świetna sposobność, aby już dziś zarezerwować bilety za „wielką wodę”.

Doczekaliśmy się! USA od 8 listopada otwiera granice i znosi restrykcje wjazdowe dla podróżnych z Polski! Przygotowałam dla was zbiór atrakcyjnych cenowo lotów do Stanów Zjednoczonych. Możecie wybrać się do Chicago, Nowego Jorku, Bostonu, Waszyngtonu, Miami i Los Angeles.

Przeczytajcie nasze wskazówki, jak efektywnie spakować się w małą walizkę. Obowiązkowe dokumenty (ESTA), niezbędne podczas podróży do USA, możecie wyrobić klikając tutaj. Z przygotowanego przez nas poradnika dowiecie się, w jaki sposób dopełnić formalności przed wyjazdem do Stanów Zjednoczonych.

Termin podróży: listopad 2021 r. – maj 2022 r.
Linia lotnicza: Scandinavian Airlines, Swiss Air, Lufthansa
Bagaż: podręczny

Hotelod 344 PLN/noc

W Nowym Jorku polecam zakwaterowanie w 4* hotelu DoubleTree by Hilton Metropolitan.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Urlop na Florydzie? W Miami zatrzymajcie się w 4* hotelu Pestana South Beach, który położony jest blisko plaży.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co zobaczyć w USA?

Miami to idealne miejsce, aby rozpocząć swoją podróż po niezwykłej Florydzie. Odwiedźcie koniecznie Park Narodowy Everglades, gdzie będziecie mogli zobaczyć aligatory oraz Kennedy Space Center z całą historią amerykańskich lotów w kosmos.

Chicago to Wietrzne Miasto, w którym główną atrakcją jest słynna rzeźba Cloud Gate. Wybierzcie się także na jedną z miejskich ślizgawek (na przykład na McCormick Tribune ice rink) oraz przejdźcie się po Magnificent Mile – najdroższej ulicy miasta, z mnóstwem ekskluzywnych hoteli, sklepów i restauracji.

W Nowym Jorku proponuję wam ruszyć śladem popularnych muzeów. Do najczęściej odwiedzanych zalicza się szczególnie: Metropolitan Museum of Art (Met), American Museum of Natural History, Museum of Modern Art (MoMa) oraz Guggenheim Museum.

Foto: Tinnaporn Sathapornnanont / Shutterstock
kobieta w Holywood
Foto: Logra / Shutterstock
chicago bean
Foto: Javen / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Od 8 listopada do Stanów Zjednoczonych będą mogli przyjeżdżać podróżni w pełni zaszczepieni przeciw COVID-19, będą jednak musieli przedstawić też negatywny wynik testu na koronawirusa i nosić maski.

  • Więcej informacji na temat nowych zasad podróży do USA przeczytacie TUTAJ >>

  • Na powracających do kraju czeka przymusowa 10-dniowa kwarantanna, z której można się zwolnić, wykonując test po 7 dniach. Kwarantanna nie dotyczy osób, które zostały w pełni zaszczepione.

  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »