Fly4free.pl

USA first minute: tanie loty do Las Vegas z Berlina za 1664 PLN. Dużo terminów

1664 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Sergey Novikov / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Marzy się wam podróż przez amerykańskie parki narodowe, które słyną z zapierających dech w piersiach widoków? W takim razie musicie wybrać się do światowej stolicy hazardu, czyli Las Vegas. Bowiem miasto grzechu jest swego rodzaju bramą do parków (Doliny Śmierci, Wielkiego Kanionu, Zion, Bryce Canyon) czy słynnej Doliny Monumentów!

Na eksplorację USA udacie się dopiero w listopadzie – poniżej w tekście znajdziecie kilka przykładowych terminów. Podróż do Las Vegas rozpoczniecie i zakończycie na berlińskim lotnisku im. Willy’ego Brandta.

W obie strony polecicie na pokładach samolotów linii American Airlines, British Airways oraz Finnair z wygodnymi przesiadkami w Europie oraz na terenie Stanów Zjednoczonych. Bez dodatkowych kosztów zabrać ze sobą będziecie mogli bagaż podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak i damską torebkę).

Termin podróży: listopad
Linia lotnicza: American Airlines, British Airways, Finnair
Bagaż: podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damska torebka)

Hotel 471 PLN/2 osoby/noc

W Las Vegas proponuję wam noclegi w 3* Downtown Grand Hotel & Casino, który znajduje się w samym sercu miasta. W cenie pobytu zapewniony będziecie mieć dostęp do sieci WiFi, parkingu, centrum fitness oraz odkrytego basenu.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 2209 PLN/11 dni

Chcecie przywieźć z wyjazdu jak najlepsze wspomnienia? W takim razie musicie wypożyczyć samochód zaraz po przylocie do Las Vegas, ponieważ z własnym autem do każdego parku dojedziecie szybko i wygodnie.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »