Fly4free.pl

Tanie loty do Kenii: Nairobi i Mombasa z Polski od 2454 PLN

2454 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Melyssa-Dolderer / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Chcielibyście odwiedzić dziką Afrykę? Macie ochotę wybrać się na safari lub odpocząć nad Oceanem Indyjskim? W takim razie skorzystajcie z przygotowanego przeze mnie zestawienia biletów do Kenii!

Do Nairobi i Mombasy polecicie na pokładach samolotów linii lotniczych KLM, Austrian Airways i Kenya Airways. Po drodze czekają was przesiadki w Amsterdamie lub Amsterdamie i Nairobi. Dostępnych jest dużo terminów od stycznia do marca, np. 1-8 marca. W cenę biletów wliczony jest bagaż podręczny. Sprawdźcie nasz poradnik, w którym podpowiadamy, jak się spakować.

Termin podróży: styczeń – marzec
Linia lotnicza: KLM, Austrian Airways i Kenya Airways
Bagaż: podręczny

Hotel od 228 PLN/noc

W Nairobi proponuję noclegi w 4* hotelu Lotos Inn & Suites. W cenę zakwaterowania wliczono śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast w Mombasie wybrałem dla was zakwaterowanie w 4* hotelu Sunset Villa Boutique Resort. Na miejscu skorzystacie z basenu zewnętrznego i darmowego WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Atrakcje 487 PLN/osoba

Chcielibyście poznać lokalną społeczność i prawdziwe życie Kenijczyków? W takim razie wybierzcie się na wycieczkę ekologiczną i kulturalną, w trakcie której odwiedzicie wioskę Masajów z Nairobi.

Zarezerwujcie atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »