Fly4free.pl

Tanie loty do Chicago z Warszawy od 1343 PLN. Na majówkę i nie tylko

1343 PLN
Foto: Ramapasha Laksono / Unsplash.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Jeżeli czekaliście na bilety w atrakcyjnej cenie z Polski za wielką wodę, to się doczekaliście. Mam dla was ofertę przelotów do Wietrznego Miasta, którego znakiem rozpoznawczym jest popularna „fasolka”, czyli Cloud Gate. Ale Chicago to także niesamowite downtown, które stanowiło plan zdjęciowy do wielu filmów.

Do USA wybrać się możecie w okresie pomiędzy kwietniem a czerwcem, część z dostępnych terminów przypada na okres trwania długiego weekendu majowego, czyli popularną majówkę. Podróż do Chicago rozpoczniecie i zakończycie na warszawskim lotnisku im. Chopina.

W obie strony polecicie  na pokładach samolotów linii Scandinavian Airlines System z przesiadkami w Kopenhadze lub Sztokholmie. W razie jakichkolwiek opóźnień otrzymacie nowy bilet na dalszą podróż. Bez dodatkowych kosztów zabrać ze sobą będziecie mogli bagaż podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

Termin podróży: kwiecień – czerwiec
Linia lotnicza: Scandinavian Airlines System
Bagaż: podręczny i przedmiot osobisty

Hotel 375 PLN/2 osoby/noc

W Chicago proponuję wam noclegi w Travelodge by Wyndham Downtown, który położony jest nieopodal Parku Grant. Wszystkie hotelowej pokoje zostały wyposażone w ogrzewanie, klimatyzację, telewizor LCD oraz zestaw do parzenia kawy lub herbaty. W każdej łazience jest wanna z prysznicemi suszarka do włosów.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »